949,00 

Parownica Tefal Ixeo Power QT2020

Lubisz innowacje? Jesteś ciekawy nowych technologii, również w prasowaniu? Koniecznie poznaj Tefal Ixeo QT1010, które umożliwia prasowanie z mocą generatora pary! Dzięki generowaniu pary pod ciśnieniem 5 barów, o intensywności 35 g/min znacząco zwiększy skuteczność i szybkość Twojego codziennego prasowania. Moc Ixeo to 1600 Watt, co wpływa na szybkie nagrzewanie stopy i płynne, nieprzerwane wytwarzanie dobrodajnej pary. Z takimi parametrami nie wygra żadne zagniecenie!

Tefal QT2020 Ixeo parownica

Czynnikiem wyróżniającym urządzenie Tefal QT1020 Ixeo jest innowacyjna deska Smart Board. W zależności od preferencji lub potrzeb, możesz ją ustawić w jednej z trzech pozycji – pionowej, poziomej lub pod skosem, a dokładniej pod kątem 30*, co umożliwia łatwiejsze i wygodniejsze prasowanie koszul.

Tefal QT2020 Ixeo stopa

Technologia Smart Protect to sprytne prasowanie na jednym poziomie ciepła, bez konieczności dostosowywania temperatury do różnych rodzajów tkanin. Technologia ta zapewnia uniwersalną temperaturę, bezpieczną dla każdego rodzaju tkaniny, bo główną rolę i tak gra para i jej zdolność przenikania przez włókna tkanin. Dysze parowe są rozmieszczone dookoła krawędzi stopy, dzięki czemu każde przesunięcie stopą po tkaninie będzie oznaczało dotarcie pary do wybranego fragmentu tkaniny.

Specyfikacja: Tefal QT1020 Ixeo

Marka:

Tefal

Moc:

1600 W

Ciśnienie:

5 bar

Para podstawowa:

35 g/min

Para dodatkowa:

Pojemność zbiornika:

1 l

Produkt:

Parownica