169,99 

Parownica Raven EPA001

Nie masz czasu na prasowanie? Nie masz ochoty rozkładać ciężkiej, topornej deski do prasowania? Parownica Raven EPA001 pozwala w mgnieniu oka rozpocząć pracę dzięki mocy 1630 Watt. Wyrzut pary 25 g/min przenika głęboko we włókna i rozluźnia je. Dzięki temu jesteś w stanie szybko i skutecznie wygładzić wszystkie ubrania – od cienkich bluzek, bo grube, zimowe spodnie. Co więcej, prasując jedynie parą, a nie gorącą stopą, nie niszczysz aż tak bardzo tkanin, a Twoje ubrania mogą Ci służyć znacznie dłużej.

RAVEN EPA001 parownica do ubrań

Parownica do ubrań Raven EPA001 może być używana zarówno w poziomie, jak i w pionie, w zależności od Twoich preferencji i wymogów tkanin: możesz wygładzać garderobę na rozłożonym kocu czy kanapie oraz zawieszoną na wieszaku, tak aby wszystkie falbanki i plisy nabrały ugładzonego, zadbanego wyglądu. Dodatkowa nasadka z włosiem umożliwia zachowanie odpowiedniego dystansu między płytką parową a tkaniną podczas wygładzania cienkich materiałów, aby ich nie wygładzić a do tego zbiera wszelaką sierść, włosy i paproszki. Parownica Raven EPA001 wybornie poradzi sobie nie tylko z odzieżą, ale również z innymi materiałowymi przedmiotami, jak firanki, poduszki a nawet meble tapicerowane. Możesz jej także używać do higienizowania łóżka, materaca i pościeli, jeżeli w Twoim domu są alergicy. Gorąca para wybije wszystkie bakterie, wirusy i inne patogeny i alergeny, pozostawiając materiały dotykające skóry niezwykle czystymi. Podniesienie komfortu życia masz gwarantowane!

RAVEN EPA001 prasowanie w pionie

Niewielki rozmiar steamera sprawia, że nie zabiera on za dużo miejsca podczas przechowywania ani w walizce. Łatwo możesz ją zabrać na wyjazd i cieszyć się z możliwości wygładzania ubrań w każdych warunkach. Ergonomiczny design i niewielka masa sprawiają, że parownica Raven EPA001 świetnie leży w dłoni, łatwo nią manewrować i nie powoduje bólu nadgarstka. Ceramiczna płytka parowa szybko rozprowadza ciepło, a odłączany zbiornik na wodę o pojemności bagatela 300 ml zapewnia nieprzerwane odświeżenie nawet większej ilości ubrań.

Specyfikacja: Raven EPA001

Marka:

Raven

Moc:

1630 W

Para podstawowa:

25 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

5902837839189