600,00 

Parownica Philips ComfortTouch Advanced GC552/40

Z parownicą Philips GC552/40 dbanie o perfekcyjny wygląd ubrań będzie zwyczajnie przyjemnością. Teraz masz skuteczny sposób na szybkie usuwanie zagnieceń, ale też odświeżenie bardzo delikatnych tkanin. Taki gadżet to fantastyczne wsparcie dla Twojego tradycyjnego żelazka. Urządzenie potrzebuje mniej niż minutę, by zaczęła działać, a moc 1800W i wyrzut pary o sile do 35g/min pozwoli ekspresowo wyprasować bluzkę przed wyjściem do pracy.

Philips GC552-40 steamer

Wyjmowany i całkiem pojemy zbiornik na wodę pozwoli Ci uzyskiwać pożądane rezultaty zarówno, jeśli potrzebujesz odświeżyć jedną sukienkę, jak i w sytuacji, kiedy niezbędne jest wyprasowanie kilku rzeczy na raz. Z pojemnością 1,8 litra nie musisz często uzupełniać wody, nawet przy użyciu maksymalnego wyrzutu pary. Urządzenie prasuje zarówno w pionie, jak i w poziomie, a ruchoma głowica dba o to aby para się nie skraplała i nie kapała na ubrania. Do grubszych ubrań, jak np. płaszczy masz specjalną szczotkę, z którą odświeżanie będzie jeszcze bardziej perfekcyjne. Dzięki pionowej desce StyleBoard odświeżanie ubrań jest bajecznie proste i skuteczne. Korzystaj z przydatnej funkcji „powieś i zablokuj”, by nawet delikatna bluzka z jedwabiu czy długa sukienka pewnie i stabilnie wisiała na wieszaku. Dzięki nasadkom i regulowanemu odchyleniu stopy, urządzenie możesz nawet mocniej docisnąć do tkaniny, bez ryzyka przypalenia czy nabłyszczenia. Steamer Philips GC552/40 ComfortTouch Advanced pozwoli Ci rzadziej zaglądać do pralni chemicznej. Odświeżenie kurtki zimowej, ale i swetra będzie również możliwe. Kaszmir, który nie lubi zbyt częstego kontaktu z wodą, będzie zdecydowanie lepiej się prezentował, jeśli z nieprzyjemnych zapachów odświeżysz go za pomocą wyrzutu gorącej pary.

Philips GC552-40 zbiornik

Ponadto pod ciągłym strumieniem pary ginie do 99,9% groźnych bakterii. Dlatego urządzenie pomoże więc również każdej mamie zachować pełną sterylność ubranek dla małych dzieci. W modelu GC552/40 zastosowano wiele praktycznych rozwiązań, przekładających się na większy komfort eksploatacji. Trzy poziomowa regulacja pary, łatwe usuwanie kamienia i rękawica ochronna zapewnią Ci bardzo dobre rezultaty, ale i długą żywotność urządzenia.

Specyfikacja: Philips GC552/40 ComfortTouch Advanced

Marka:

Philips

Moc:

1800 W

Para podstawowa:

35 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

8710103842606