335,00 

Parownica Tefal Pure Tex DT9530

Parownica do ubrań Tefal Pure Tex DT9530 to jedno urządzenie, które daje wiele nowych możliwości. Steamer 4w1 służy do dezynfekcji, prasowania, czyszczenia i perfumowania wszystkich materiałów w Twoim domu. Gotowość do użycia jest osiągana w ciągu już 25 sekund. Dzięki temu nie tracisz czasu na oczekiwanie, a całe prasowanie odbywa się w mgnieniu oka. Moc to 1700 Watt, a poziom wyrzucanej pary to 30 g/min w trybie ciągłym i 90 g/min w dodatkowym. Steamer posiada liczne akcesoria. Z pomocą dwustronnej nakładki wyczyścisz tekstylia przyciągające paproszki i te, których nie można prać w pralce.

Tefal DT9530 Pure Tex steamer

Możesz łatwo również usunąć włosy, kłaczki i sierść. Odwracając wkładkę na drugą stronę, z mikrofibrą, możesz bez problemu usunąć cząsteczki kurzu i brudu, które zgromadziły się na ubraniu. Para swoją wysoką temperaturą eliminuje do 99,99% zapachów, wirusów, bakterii i innych zarazków. Wszystko bez chemii, bez substancji toksycznych i drażniących i w 100% naturalnie. Z drugiej strony, akcesorium MonParfum daje możliwość jednoczesnego perfumowanie tkanin podczas wygładzania. Wystarczy wyciągnąć nasadkę MonParfum, wylać na nią kilka kropli wybranych perfum, zainstalować i ponownie rozpocząć wyrzut pary. Parownicą Tefal Pure Tex DT9530 wygodnie manewrujesz w pionie lub poziomie, jak tylko tego potrzebujesz i jak Ci wygodniej.

Tefal DT9530 odświeżanie

Co więcej, steamera możesz używać nie tylko do wygładzania i odświeżania ubrań. Urządzenie będzie skutecznym pomocnikiem podczas wygładzania firanek, zasłon, mebli tapicerowanych ale też pluszowych zabawek Twoich dzieci. Teraz możesz zapewnić wysoki poziom higieny w całym Twoim domu. Zbiornik mieści 200 ml wody, co pozwoli na wyprasowanie 3-4 ubrań. Stanowi to dobry rezultat wśród mini parownic na użytek domowy. Kabel ma długość 3m, a więc wygodnie sięgniesz urządzeniem w każde miejsce.

Specyfikacja: Tefal Pure Tex DT9530

Marka:

Tefal

Moc:

1700 W

Para podstawowa:

30 g/min

Pojemność zbiornika:

200 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3121040081969