129,00 

Parownica Xiaomi Deerma HS300

Deerma H300 to wielofunkcyjny sprzęt, który możesz użytkować zarówno jako parownica w pionie jak i tradycyjne żelazko, prasując w poziomie. Dzięki obrotowej głowicy łatwo dopasujesz jej ułożenie do własnych potrzeb i wymogów wygładzanych tkanin. Urządzenie ma moc 1000 Watt i nagrzewa się w zaledwie 35 sekund. Wyrzut pary w ilości 17 g/min pozwala zwilżyć włókna i ułatwić ich prostowanie.

DEERMA HS300 parownica

Parownica Deerma HS300 oferuje 2 tryby działania. Tryb Inching pozwala na kontrolowanie wyrzutu pary – generuje ją, gdy naciskasz przycisk i od razu przestaje, gdy go zwolnisz. Tryb Automatic z kolei powoduje, że para jest generowana cały czas. Co więcej, model ten posiada podwójny kanał parowy, który jest w stanie przewodzić dwukrotnie większą ilość pary wodnej, co przyspiesza wygładzania i zwiększa jego skuteczność. Dołączona rękawica ochronna zapobiega ewentualnym poparzeniom i gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. W zestawie znajduje się również dodatkowa nasadka do czyszczenia ubrań, z pomocą której zbierzesz wszelakie paproszki, włosy i zmechacenia z wygładzanych ubrań. Szczotkę łatwo zamontujesz na głowicy i szybciej nadasz swoim ubraniom nowy, schludny wygląd. Zbiornik na wodę ma pojemność 160 ml, co przekłada się na około 9 minut generowania pary. Zbiornik możesz łatwo odczepić od korpusu i wygodnie uzupełnić, bezpośrednio pod kranem.

DEERMA HS300 steamer

Parownica do ubrań Deerma HS300 posiada nowoczesną, glazurowaną stopę, a jej całkowita powierzchnia to 9964 mm². Dla większej wygody użytkowania została ona nachylona pod kątem 8°. Efektywne rozprowadzanie i wtłaczanie pary umożliwia 9 otworów, które równomiernie dystrybuują parę wodną. Szpiczasta końcówka ułatwia wygładzanie wąskich lub nieregularnych przestrzeni wokół kołnierzyków i okolic guzików.

Specyfikacja: Deerma HS300

Marka:

Deerma

Moc:

1000 W

Para podstawowa:

17 g/min

Pojemność zbiornika:

160 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

6955578035227