199,00 

Parownica Tefal DT2026 Pure Pop

Jeśli szukasz steamera do łatwego wygładzenia i odświeżenia swoich ubrań, który jednocześnie od pierwszego użycia wprawi Ciebie w wesoły nastrój, to parownica Tefal Pure Pop DT2026 będzie świetnym wyborem. Piekny, niespotykany, nasycony żółty kolor od razu pobudza do działania, nawet gdy za oknem szarość i plucha. Moc 1300 Watt sprawia, ze urządzenie jest gotowe do startu pracy w 15 sekund. Co więcej, wystarczy ona również aby szybko podgrzać wodę i zamieniać ją w trybie ciągłym w parę.

tefal-pure-pop-dt2026_2

Strumień pary ma intensywność 20 g/min i wydobywa się przez 5 ułożonych pod sobą kanalików parowych. Możesz używać jej w pionie, dzięki czemu uzyskasz kondensację pary na szczególnie trudne zagniecenia, bokiem – przez co szybko wygładzisz cienkie tkaniny, które nie potrzebują znacznego zwilżenia oraz w poziomie – jak tradycyjne żelazko. Dzięki takiej wszechstronności parownicy możesz używać do mu jak i w podróży, bez deski.

tefal-pure-pop-dt2026_3

To nowoczesne, niewielkie urządzenie jest lekkie i poręczne, więc nie będzie zajmowało za dużo miejsca w walizce. Pojemnik to 70 ml pojemności, co też pozytywie wpływa na praktyczność jeżeli chcesz ją zabrać na wakacje. Parownica Tefal DT2026 Pure Pop zapewnia także odświeżanie i dezynfekcję Twoich ubrań. Naturalna moc pary usunie wszystkie bakterie i wirusy, co doceni Twoja alergiczna skóra. Tkaniny stają się nie tylko zadbane ale i bezpieczne.

Specyfikacja: Tefal Pure Pop DT2026

Marka:

Tefal

Moc:

1300 W

Para podstawowa:

20 g/min

Pojemność zbiornika:

70 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3121040088524