799,00 

Parownica Philips ComfortTouch Plus GC557/30

Cenisz sobie szybkie, łatwe prasowanie, przy którym nie potrzebujesz za dużo miejsca? Jeśli cenisz sobie przy tym nowoczesne rozwiązania, to poznaj koniecznie parownicę do ubrań Philips GC557/30. Jest to model stojący, który dzięki długiej desce StyleBoard zapewnia Ci świetne warunki do wygodnego usuwania zagnieceń. Strumień pary w opcji ciągłej to aż 40 g/min, a moc 200 Watt. Takie parametry techniczne gwarantują szybkie efekty i piękny wygląd wszystkich Twoich ubrań.

Philips ComfortTouch GC557-30 steamer

Steamer Philips GC557/30 ComfortTouch Plus dostosowuje się do Twoich oczekiwań. Od teraz jesteś w stanie wybierać optymalny poziom strumienia pary spośród 5ciu dostępnych programów, aby uzyskać dobre rezultaty na różnych rodzajach tkanin – delikatnego strumienia do tkanin cieńszych i silniejszego do tkanin grubszych. Głowica jest ruchoma i świetnie się dostosowuje do prasowania w pionie jak i poziomie. Zintegrowany stojak, wieszak i uchwyt na głowicę zwiększają komfort użycia. Odświeżanie parą to dobry sposób na pozbycie się bakterii, wirusów i alergenów ze wszystkich możliwych tekstyliów w Twoim domu. Firanki, karnisze, obicie kanap a nawet pościel i materac na którym śpisz – dzięki długiemu przewodowi parowemu oraz kablowi elektrycznemu każde z nich może być skutecznie odświeżone i zdezynfekowane. Na pewno będziesz o wiele spokojniejsza mając pewność, że na pluszowej maskotce Twojego dziecka nie ma żadnych niebezpiecznych bakterii czy alergenów.

Philips ComfortTouch GC557-30 wygładzanie

Philips GC557/30 ComfortTouch Plus odświeża eleganckie marynarki, garsonki oraz odzież zimową bez potrzeby zanoszenia ich do profesjonalnej pralni chemicznej, nawet jeżeli wiele miesięcy leżały zbite na dnie szafy w miesiącach letnich. Gorąca para rozluźnia włókna i nadaje im puszystości. Rzadsza częstotliwość prania chemicznego oszczędza czas i pieniądze, a także zwiększa trwałość Twojej odzieży. Ulubioną bluzkę czy sweter będziesz mogła nosić znacznie dłużej!

Specyfikacja: Philips GC557/30 ComfortTouch

Marka:

Philips

Moc:

2000 W

Para podstawowa:

40 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

8710103842330