Tefal FV1845 Maestro 2

5.8

Expert ScoreCzytaj opinie

159,00 

Żelazko Tefal FV1845 Maestro 2

Żelazko Tefal Maestro 2 FV1845 zapewnia skuteczne prasowanie za niewielką cenę zakupu. Dzięki swoim parametrom rozprawi się ze wszystkimi zagnieceniami. Ciągły poziom pary oznacza jaką ilość wody urządzenie może przekształcić w parę w ciągu minuty – dla omawianego modelu jest to 35 g/min. Strumień pary z kolei uderza w mocniejsze zagniecenia materiału ułatwiając ich rozprostowanie – tutaj jest to 110 g/min. Moc 2200 Watt odpowiada za podgrzewanie stopy.

Tefal FV1845 para

Przyciski na rękojeści pomagają zwilżyć odzież, by czynić ją jeszcze bardziej podatną na prostowanie. Pierwszy z nich to przełącznik ilości pary. Im jej więcej, tym prasowanie efektywniejsze i szybsze. Drugi z nich to spryskiwacz, który powoduje wyrzut niewielkiej ilości wody by jeszcze mocniej zwilżyć grube tkaniny. Funkcja prasowania w pionie pomoże Ci zadbać o te ubrania, którym nie służy rozprostowywanie na sztorc na desce – np rękawy marynarek czy plisy na spódniczkach. Duży otwór zbiornika zapewnia wygodne i szybkie uzupełnienie wody, bez rozlewania. Zbiornik ma transparentne ścianki, a więc jednym rzutem oka zobaczysz kiedy należy dolać wody. Jego całkowita pojemność to 270 ml, a to sporo jak na klasyczne urządzenie parowe. Mechanizm samoczyszczenia pod zwiększonym ciśnieniem pary usuwa elementy kamienia osiadające w kanalikach i otworach parowych. Cykliczne czyszczenie zagwarantuje, że na ubrania nie będą trafiały osady wapienne, które mogłyby zabrudzić Twoją garderobę.

Tefal FV1845 stopa

Model Tefal FV1845 umożliwia płynne i lekkie prasowanie dzięki gładko przesuwającej się po ubraniach stopie ceramicznej. Przemyślany, wielowarstwowy rozkład otworów parowych gwarantuje rozprowadzania pary na całej powierzchni tkaniny, bez pominięcia żadnego, nawet najmniejszego jej fragmentu. Funkcja AntiDrip dba o to , aby nawet prasując w niskich temperaturach każda kropelka wody została zamieniona w parę i nie było wycieków.

Specyfikacja: Tefal FV1845 Maestro 2

Marka:

Tefal

Moc:

2200 W

Para podstawowa:

35 g/min

Para dodatkowa:

110 g/min

Pojemność zbiornika:

270 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040068076