299,00 

Żelazko Tefal Smart Protect Plus FV6870

Żelazko Tefal FV6870 to połączenie niezawodnej funkcjonalności i praktycznych rozwiązań. Silne uderzenie pary i moc 2800 W pozwoli szybko i skutecznie usunąć zagniecenia. Wyprasujesz dowolny rodzaj tkaniny i doprowadzisz swoje ubrania do nienagannego wyglądu. Zagwarantuje Ci to silny wyrzut pary – 40 g/min w trybie ciągłym i aż do 260 g/min w trybie dodatkowym. Idealne do wyprasowania obrusów czy lnianych spodni. Dzięki szybkiemu nagrzewaniu żelazko Tefal FV6870 jest gotowe do pracy w 2 minuty.

Tefal FV6870 Smart Protect Plus temperatura

Technologia Smart Temp to jedno, optymalne ustawienie połączenia temperatury i wyrzutu pary. Dzięki temu prasowanie wszystkich tkanin jest bezpieczne, ponieważ materiał nie zostanie przypalony. Poziom pary możesz ustawić na mniejszy aktywując tryb ECO. Dzięki niemu, prasując delikatne i cienkie materiały oszczędzasz wodę jak i prąd elektryczny. Wytrzymała i śliska stopa Durilium AirGlide zapewni Ci rewelacyjne warunki podczas prasowania. Stopą łatwo się manewruje i dociera również do trudniej dostępnych miejsc. Duża ilość otworów parowych ułatwia prasowanie już za pierwszym ślizgiem po materiałach. Możesz regulować ilość pary, a w razie potrzeby użyć spryskiwacza. Stopa jest przystosowana do każdej tkaniny, od delikatnych po te bardziej wymagające. Samo czyszczenie i konserwacja stopy nie zajmie Ci też zbyt wiele czasu. Model ten jest prosty w obsłudze, ale i niezwykle funkcjonalny. Wlew na wodę ma rozmiar XL, dzięki czemu łatwo i bez rozlewania uzupełnisz go bezpośrednio po kranem. Bardzo przydatna jest funkcja prasowania w pionie – po pionowym ustawieniu urządzenia nadal będzie wytwarzać parę. Przez to możesz nadawać puszystości falbankom i bufkom oraz wygładzać ubrania wiszące na wieszaku, bez rozkładania deski.

Tefal FV6870 Smart Protect Plus stopa

Blokada kapania oraz automatyczne wyłączanie po ośmiu minutach w pozycji pionowej lub 30 sekundach w pozycji poziomej jeszcze lepiej zadba o Twój komfort oraz bezpieczeństwo podczas prasowania. Masz pewność, że prasowanie zawsze pójdzie gładko. Przewód elektryczny ma długość 2,5 metra, a więc masz zapewnioną sporą swobodę podczas prasowania.

Specyfikacja: Tefal FV6870 Smart Protect Plus

Marka:

Tefal

Moc:

2800 W

Para podstawowa:

40 g/min

Para dodatkowa:

260 g/min

Pojemność zbiornika:

270 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040080177