275,00 

Żelazko Philips Performer Plus GC4552/00

Żelazko Philips GC4552/00 Performer Plus w kilka chwil poradzi sobie z każdą wymiętą tkaniną i nada jej schludny, zadbany wygląd. Moc to 2400 Watt, co gwarantuje prawie natychmiastowe podgrzanie stopy i gotowość do pracy oraz zrównoważone wytwarzanie pary podczas całej sesji prasowania. Podstawowy wyrzut pary to 45 g/min. Uruchamiając tryb dodatkowego, silnego uderzenia pary zyskujesz jej jeszcze 210 g/min, przez co prasowanie staje się łatwe, szybkie i skuteczne!

Philips GC4552-00 Performer Plus para

Model Philips GC4552/00 łączy w sobie tradycję z nowoczesnością. Urządzenie to posiada klasyczne pokrętło termostatu, regulację pary z opcją jej całkowitego odcięcia i oczywiście spryskiwacz. Jego ustawienie i obsługa będzie dla Ciebie prosta i intuicyjna. Przydatna będzie też funkcja prasowania w pionie. Opcja ta umożliwia wygładzanie ubrań wiszących bezpośrednio na wieszaku, bez wyjmowania i rozkładania deski do prasowania. Czy Ty również mierzysz się z problemem twardej wody? Musisz regularnie czyścić czajnik, ekspres do kawy i inne urządzenia, w których używana jest woda z osadów wapiennych? Na szczęście żelazko Philips GC4552/00 pozostanie bezpieczne, ponieważ ma wbudowany zaawansowany system antywapienny. Dedykowana szufladka wyłapuje i zatrzymuje cząsteczki kamienia, aby nie przedostały do komory parowej i nie osiadły na jej ściankach podczas podgrzewania wody i zamieniania jej w parę. Urządzenie pozostanie czyste na lata, a na prasowanych ubraniach nie będzie brązowych plam.

steam glide plus

Prasowanie jest prostsze, szybsze i przyjemniejsze gdy stopa zręcznie i harmonijnie przesuwa się po ubraniach i nie przywiera do materiałów. Powłoka w modelu Philips GC4552/00 to SteamGlide Plus, która wykazuje dużą trwałość i solidność, przez co jest odporna na zarysowania. W przypadku zabrudzenia jest też łatwa w czyszczeniu. Otwory parowe są rozlokowane od jej czubka po sam koniec, przez co w tym samym czasie można zwilżać duże fragmenty ubrań.

Specyfikacja: Philips GC4552/00 Performer Plus

Marka:

Philips

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

45 g/min

Para dodatkowa:

210 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8710103888116