179,99 

Żelazko Beko SIM7124B

Poznaj propozycję na skuteczne prasowanie od Beko. Żelazko SIM7124B wie co do niego należy. Dzięki wysokiej mocy 2400 W nie musisz zbyt długo czekać aż będzie ono gotowe do pracy. Skrócony czas nagrzewania świetnie sprawdzi się w codziennym biegu, gdy potrzebujesz błyskawicznie coś wyprasować lub odświeżyć. Para wspomagająca prasowanie to ilość 40g/min w opcji podstawowej i 150g/min w opcji dodatkowej.

Beko SIM7124B żelazko parowe

Żelazko Beko SIM7124B ma typowe, ręcznie ustawiane pokrętło, którym wyznaczysz docelową temperaturę stopy. Dzięki temu w obawie aby nie przypalić delikatnej satyny możesz obniżyć poziom ciepła, a dla wsparcia prasowania grubego jeansu i lnu znacznie go zwiększyć. Spryskiwacz umożliwi rozpylenie niewielkiej ilości wody na ubrania, aby jeszcze silniej niż para zwilżyć i to rozluźnić włókna. Możliwość prasowania w pionie pomoże Ci nadać perfekcyjny wygląd długim sukniom i marynarkom. Żelazko Beko SIM7124 ma przyzwoity zbiornik na wodę, który zmieści jej w ilości 350 ml. Dzięki niemu nie musisz co jedno czy dwa wyprasowane ubrania przerywać pracy, aby go uzupełnić. Otwór wlewowy jest łatwy w obsłudze i szeroki, przez co bardzo komfortowo i bez rozlewania wody możesz go uzupełnić. Do prasowania nie musisz kupować wody destylowanej, bo zamiast niej możesz śmiało używać zwykłej wody kranowej. Omawiany model posiada mechanizm samoczyszczenia, który dzięki zwiększonym wyrzutom pary pomoże usunąć wszystkie osady z wnętrza urządzenia.

Beko SIM7124B stopa

Stopa w modelu SIM7124B mocno się wyróżnia na tle konkurentów. Technologia SteamXtra to unikatowe otwory parowe, które są umieszczone pod lekkim kątem względem stopy. Zastosowanie uskoku pozwala na „krzyżowanie” się pary pomiędzy włóknami, przez co istotnie zwiększy wnikanie i efektywność działania pary wodnej. Zbiornik zmieści aż 350 ml wody, przez co jego uzupełnianie nie musi być aż tak częste.

Specyfikacja: Beko SIM7124B SteamXtra

Marka:

Beko

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

40 g/min

Para dodatkowa:

150 g/min

Pojemność zbiornika:

350 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8690842029585