997,00 

Generator pary Tefal Pro Express Care GV9080

Stacja pary Tefal GV9080 Pro Express Care ma moc 2400 Watt. Wysokie ciśnienie pary, o mocy 7,5 bar, wyrzut pary 120 g/min oraz funkcja dodatkowego uderzenia pary 500 g/min zapewniają bardzo szybkie i dobre rezultaty prasowania. Przyrównując do tradycyjnego żelazka parowego, czas wymagany na wyprasowanie tej samej ilości ubrań skraca się średnio o 50%. Wszystko dzięki wbudowanemu boilerowi wytwarzającym dużo pary pod wysokim ciśnieniem.

Tefal GV9080 generator pary

Generator pary Tefal GV9080 ma do wyboru 5 programów dostosowanych do różnych tkanin. Programy te zakładają różne połączenia ilości pary i temperatury – dla ubrań delikatnych i cienkich temperatura jest odpowiednio niższa a ilość pary mniejsza, a dla tkanin grubych – parametry te są odpowiednio podwyższone. Silna moc pary i temperatury wyprasuje także w pionie ubrania które ciężko byłoby wyprasować na sztywno na desce – np. koronki, falbanki. Co więcej, usuwa zapachy wchłonięte przez ubrania, przez co nie musisz ich prać.

Tefal GV9080 stacja pary żelazko

Stopa także różni się od zwykłego żelazka – nie posiada wbudowanego pojemnika na wodę, przez co jest znacznie lżejsza. Dłoń się nie męczy i nie boli, nawet po długim prasowaniu wielu ubrań. Stopa Durilium ma dobry ślizg po tkaninie, chociaż trochę słabszy od Durilium Airglide dostępnym w wyższych modelach. Jest wyprofilowana, ma sporo otworów przez które wyrzucana jest para pod wysokim ciśnieniem oraz jest odporna na zarysowania przez np. guziki czy zamki.

Z modelem Tefal GV9080 możesz prasować bez obaw dzięki innowacyjnej, podwójnej ochronie: System Protect zapobiega plamom na ubraniach, ponieważ przekształca krople pozostałe w stopie generatora i wycieki w parę, a szufladka Calc Collector upraszcza usuwanie powstałego w boilerze kamienia. Pojemnik na wodę ma pojemność 1,6 l, dzięki czemu wystarcza jej na sporą ilość ubrań nie musisz często przerywać prasowania, by ją dolać.

Przewód na parę ma 1,80 m, co daje swobodę podczas prasowania. Blokada Lock System to system blokujący, umożliwiający łatwe i bezpieczne przenoszenie. Funkcja Auto Off (strażak) sama odłączy dopływ prądu do żelazka po kilku minutach nieużywania go. Silna para i wysoka temperatura stopy zabija do 99,99% bakterii w prasowanych ubraniach, dzięki czemu nie tylko ładnie i elegancko wyglądają, ale zachowują także higieniczną czystość.

Specyfikacja: Tefal GV9080 Pro Express Care

Marka:

Tefal

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

7.5 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

500 g/min

Pojemność zbiornika:

1.6 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

3121040060926