599,99 

Generator pary Tefal Express Anti Calc SV8053

Generator pary Tefal SV8053 Express AntiCalc ma dobre parametry parametry techniczne, które gwarantują łatwiejsze, lżejsze i krótsze prasowanie. Stacja posiada moc 2800W i nagrzewa się w 2 minuty. Siła wytwarzania pary to 120g/min, a dodatkowy wyrzut pary jest ponad 3x większy i wynosi 440 g/min. Ciśnienie wtłaczania wytworzonej pary w tkaninę to 6.6 bar – jest na odpowiednim poziomie, aby wniknąć nawet w grubsze tkaniny swetrów czy zasłon.

Tefal SV8053 Express Care stacja pary

Stacja pary Tefal SV8053 ma jeden program prasowania, który jest odpowiedni dla każdej tkaniny. Ustawiona stała temperatura skutecznie wspiera działanie pary, ale też jest bezpieczna dla tkanin, z którymi ma styczność i nie przypali ich. Tryb ECO polega na zmniejszeniu ilość wytwarzanej pary i oszczędności na energii elektrycznej. Ustawienia generatora pozwalają także na prasowanie w pionie ubrań których nie należy prasować na sztywno na desce, aby nie zniszczyć ich wzorów, jak np. plisy.

Tefal SV8053 Express Care calc collector

Stopa jest szkliwiona, a nałożona powłoka to Durilium AirGlide – najwyższej jakości powłoka brandu Tefal. Sama z łatwością ślizga się po tkaninie, nie musisz wkładać siły w jej przesuwanie. Dłoń się nie zmęczy, nawet mimo wyprasowania dużej sterty ubrań za jednym razem. Nawet gdy niechcący przejedziesz nią po suwakach czy innych metalowych elementach odzieży, nie zarysuje się. Opcja Autoclean pomaga zachować jej czystość.

W urządzeniu znajduje się pojemnik na wodę 1.8l, który jest wyciągany. Możesz go łatwo na chwilę odłączyć i napełnić pod kranem, nie musisz przenosić całego generatora. Otwór jest duży, więc wlewanie wody jest też łatwe. SV8053 ma filtr antywapienny, który pilnuje, aby kamień nie osadzał się we wnętrzu stopy, a przez to nie osłabiał mocy wytwarzania pary ani nie brudził prasowanych ubrań. Generator będzie dłużej sprawny i skuteczny, a twoje ubrania bezpieczne.

Model Tefal SV8053 ma funkcję „On/Off”, czyli wyłączy się automatycznie jeżeli przez kilka minut nie będziesz go używać. Blokada stopy umożliwia bezpieczne i komfortowe przenoszenie. Przewód na parę ma długość 1,6m, łatwo zwinąć i schować w podstawę stacji. Technologia Silence dba o cichą pracę pompy, aby nie zakłócać spokoju innych domowników.

Specyfikacja: Tefal SV8053 Express AntiCalc

Marka:

Tefal

Moc:

2800 W

Ciśnienie:

6.6 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

440 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

3121040069431