380,00 

Żelazko Tefal Ultimate Pure FV9835

Żelazko Tefal FV9835 zaskakuje skutecznością. Pomaga w pielęgnacji ubrań, zapobiega powstawaniu plam z resztek kamienia i zapewnia doskonałe rezultaty prasowania. Wysoka moc – 3000 Watt – zapewnia krótki czas nagrzewania. Zmienna wydajność pary 55 g/min zapewnia szybkie i dobre rezultaty prasowania. Silne dodatkowe uderzenie pary 240 g/min daje wystarczająco pary, aby wygładzić nawet najbardziej uparte zagniecenia.

Tefal FV9835 para

Żelazko Tefal FV9835 umożliwia wybranie strumienia pary odpowiedniego do rodzaju prasowanej tkaniny. Jak wyprasować firanki wiszące już na karniszu? Skorzystaj z funkcji prasowania w pionie, która pozwala na prasowanie bez dotykania tkaniny, przy użyciu silnego wyrzutu gorącej pary. Możesz tak wyprasować również marynarki czy płaszcze wiszące na wieszaku, których nie da się rozłożyć na desce do prasowania, ponieważ miały by jeszcze więcej nieeleganckich zagnieceń. Stopa Durilium AirGlide Autoclean ma najlepszy poślizg ze wszystkich urządzeń do prasowania Tefal. Duża ilość otworów parowych pomaga rozprowadzić parę po całej tkaninie. Stopą łatwo jest kierować i docierać nawet do powierzchni naokoło guzika, mankietów i innych emblematów. Dzięki funkcji samo czyszczenia stopa jest utrzymywana w optymalnym, zadbanym stanie. Każde urządzenie do prasowania z użyciem pary jest narażone na osadzanie się kamienia, który może niszczyć urządzenie od środka a przez to plamić ubrania. Aby temu zapobiec, w urządzeniu zastosowano system antywapienny, który zapobiega osadzaniu się kamienia.

Tefal FV9835 Ultimate żelazko parowe

TEFAL FV9835 jest wyposażony w zupełnie nową technologię Micro-Calc Filter, która pomaga zapobiegać powstawaniu osadów i plam z kamienia. Zestaw filtrów mikrowapniowych filtruje 100% pary, zapewniając wyjątkowe wychwytywanie kamienia. Śnią Ci się po nocach koszary – pozostawione w domu włączone żelazko? Śpij spokojnie. Funkcja „strażaka” automatycznie wyłącza urządzenie, gdy jest ono nieużywane przez kilka minut. Blokada kapania to funkcja, która zabezpiecza przed wydostawaniem się kropel wody ze stopy podczas prasowania, gdy spada jej temperatura. Funkcja blokady blokuje dopływ wody chroniąc Twoje ubrania.

Specyfikacja: Tefal FV9835 Ultimate Pure

Marka:

Tefal

Moc:

3000 W

Para podstawowa:

55 g/min

Para dodatkowa:

240 g/min

Pojemność zbiornika:

350 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040070888