199,00 

Żelazko Tefal Ultragliss Plus FV5735

Tefal FV5735 Easygliss Plus to przyzwoita propozycję dla osób, którzy prasują często i oczekują dobrych rezultatów, ale z jednocześnie nie muszą korzystać z elektronicznych wyświetlaczy i innych dodatków. Żelazko ma być proste i skutecznie prasować. Omawiamy model ma sporą moc – 2500 Watt, oraz silne uderzenie pary pozwoli – 545 lub 225 g/min. Takie parametry wyjściowe pomogą Ci uporać się ze wszystkimi zagnieceniami od ręki. Funkcjonalności modelu Tefal FV5735 zwiększają nie tylko wygodę użytkowania, ale także pozwalają zaoszczędzić czas.

Tefal FV5735 EasyGliss Plus żelazko

Jedną z najbardziej przydatnych funkcji jest prasowanie w pionie. Urządzenie nadal będzie wyrzucać parę nawet gdy podniesiesz stopę do góry i ustawisz w pionie. Dzięki temu możesz wygładzać garderobę bezpośrednio z wieszaka, a już nie potrzebujesz rozkładać deski. Zaoszczędzisz czas i swój wysiłek. Szybkie nagrzewanie i gotowość do pracy w mniej niż minutę jeszcze wzmocni Twój komfort. Ceramiczna stopa cieszy się dobrą opinią na rynku. Jest montowana w wielu modelach różnych producentów, dlatego została też zastosowana w żelazku Tefal FV5735. Powłoka Durilium AirGlide daje płynny ślizg. Blokada kapania dba o to, aby z otworów na parę wydostawała się tylko para, bez żadnych zagubionych kropel wody, które mogłyby zabrudzić tkaninę. Model ten ma powiększony otwór wlewowy, oznaczany jako XL. Przez to uzupełnianie wody będzie łatwiejsze, bardziej komfortowe i unikniesz rozlewania, nawet gdy będziesz napełniać go prosto z kranu, a nie korzystając z kubka. Zbiornik ma łączną pojemność 270 ml, co oznacza iż zdążysz wyprasować około 5-6 bluzek, zanim niezbędne będzie jego uzupełnienie. Urządzenie nie posiada oddzielnego systemu wapiennego, ale do oczyszczania jego wnętrza z osadów i udrażniania kanalików parowych możesz skorzystać z funkcji samoczyszczenia.

Tefal FV5735 prasowanie

Urządzenie nie posiada oddzielnego systemu wapiennego, ale do oczyszczania jego wnętrza z osadów i udrażniania kanalików parowych możesz skorzystać z funkcji samoczyszczenia. Żelazko Tefal FV5735 pewnie leży w dłoni, jest dobrze wyważone a przez to gładko i stabilnie sunie po prasowanych ubraniach. Kabel ma długość 2m, więc daje sporą swobodę ruchów. Dla bezpieczeństwa zamontowana jest funkcja Auto Off. Dobra korelacja między użytecznością produktu a jego ceną zakupu daje Ci pewność, że model ten będzie dobrym wyborem.

Specyfikacja: Tefal FV5735 Easygliss Plus

Marka:

Tefal

Moc:

2500 W

Para podstawowa:

45 g/min

Para dodatkowa:

220 g/min

Pojemność zbiornika:

270 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040074534