387,00 

Żelazko Tefal Turbo Pro Ant-Calc FV5697

Żelazko Tefal FV5697 Turbo Pro Anti-Calc Plus ma moc 3000 Watt, a to oznacza że prędko się nagrzewa i stabilnie podtrzymuje ustawioną temperaturę stopy. Dzięki temu możesz szybko rozpocząć prasowanie – szczególnie ważne, gdy musisz wyprasować ubranie tuż przed wyjściem z domu na umówione spotkanie. Stały strumień pary 50 g/min i dodatkowe uderzenie pary 270 g/min gwarantują sprawne wygładzanie zagnieceń nawet na grubych tkaninach.

Tefal FV5697 żelazko

Żelazko Tefal FV5697 jest łatwe i intuicyjne w obsłudze. Tradycyjne pokrętło umożliwia szybko i ustawić pożądaną temperaturę stopy, adekwatną do tkaniny, którą będziesz wyprasować. Tak samo jest z ustawieniami pary – możesz wyznaczyć jej ilość a nawet całkowicie ją wyłączyć. Skuteczne wygładzanie zagnieceń ułatwi też wbudowany na froncie urządzenia spryskiwacz. Powłoka stopy Durilium Airglide umożliwia płynne prowadzenie FV5697 po tkaninach. Duża ilość otworów parowych umieszczonych równomiernie na całej powierzchni usprawnia rozprowadzanie wytworzonej pary wodnej, przez co prasowanie staje się jeszcze łatwiejsze i efektywniejsze. Funkcja AutoClean dba aby stopa pozostała czysta i w bardzo dobrym stanie przez długi czas. Praktyczną funkcją jest również opcja prasowania w pionie. Dbałość o wysoką jakość pary i czystość wewnętrznych elementów żelazka Tefal FV5697 zapewnia wyjmowalna szufladka Calc Collector. Jej zadaniem jest filtrowanie i wychwycanie drobinek kamienia z wody. Sygnał dźwiękowy poinformuje Cię kiedy należy ją opróżnić.

Tefal FV5697 stopa

Dzięki temu szybko i sprawnie usuniesz nagromadzony kamienny osad, a urządzenie posłuży Ci przez długie lata, zachowując silny wyrzut pary i bezawaryjność. Żelazko FV5697 jest nowoczesne i eleganckie. Ma płynne, delikatne linie i jest dopracowane w każdym detalu. Tryb Eco pozwala na zmniejszenie ilości pobieranej energii, a przez to obniża rachunki za prąd. Funkcja strażaka całkowicie odcina dopływ prądu gdy urządzenie nie jest używane przez kilka minut – bardzo praktyczne udogodnienie dla zapominalskich! Sesje prasowania stają się prawdziwą przyjemnością.

Specyfikacja: Tefal FV5697 Turbo Pro Anti-Calc

Marka:

Tefal

Moc:

3000 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

270 g/min

Pojemność zbiornika:

270 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040076453