329,99 

Żelazko Philips PerfectCare GC3929/64

Planujesz zakupić skuteczne urządzenie do prasowania, które wygładzi każdą tkaninę i nigdy Cię nie rozczaruje? Koniecznie poznaj żelazko Philips GC3929/64. Model ten wykazuje moc nominalną 2400 Watt, która zapewnia szybkie nagrzewanie stopy i siłę do nieprzerwanego generowania wyrzutu pary. Podstawowy strumień pary to 45 g/min, co daje wydajne prasowanie. Wspomagające uderzenie pary to 185 g/min, przez co usuwa również uporczywe i utrwalone zagniecenia.

Philips GC3929-64 para

Decydując się na model Philips GC3929/64, odczujesz różnicę w użytkowaniu już po pierwszym włączeniu. OptimalTEMP to technologia, która sama ustawia temperaturę stopy. Jej poziom jest uśredniony i bezpieczny dla wszystkich typów tkanin, od satyny po sztruks i jeans. Dzięki temu nie musisz wstępnie sortować ubrań ani czekać na podgrzanie się lub wychłodzenie stopy. Możliwość prasowania w pionie ułatwia nadawanie schludnego wyglądu ubraniom, których nie powinno się rozkładać na sztywno na desce, np. sukienek z falbankami czy garniturów. Zbiornik żelazka Philips GC3929/64 ma pojemność 300ml, a jest to całkiem sporo. Co ważne, można napełniać go zwykłą wodą z kranu, bez obaw o osadzanie się cząsteczek kamienia na wrażliwych podzespołach, co mogłoby uszkodzić urządzenie. Wbudowana technologia czyszcząca Calc-Clean ułatwia usuwanie osadów wapiennych z wnętrza żelazka i gwarantuje najwyższą wydajność tworzonej pary. Również Twoje ubrania są chronione, bo nie pojawiają się na nich brązowe ani białe zacieki.

steam glide plus

Stopa w omawianym modelu to SteamGlide Plus, która posiada 6 warstw powłoki, w tym zaawansowaną powłokę z tytanu. Stopa jest wytrzymała, nie przywiera, jest odporna na zarysowania. Jest też niezwykle gładka i płynnie sunie po każdym elemencie garderoby. Praktyczna blokada kapania pozwala bezpiecznie prasować delikatne tkaniny nawet w niskiej temperaturze. Nie musisz już obawiać się o plamy z wody, ponieważ funkcja AntiDrip zamienia każdą, nawet zabłąkaną kropelkę w parę.

Specyfikacja: Philips GC3929/64

Marka:

Philips

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

45 g/min

Para dodatkowa:

185 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8710103877523