Tefal FV5645 Turbo Pro anti-Calc

5.8

Expert ScoreCzytaj opinie

319,00 

Żelazko Tefal FV5645 Turbo Pro Anti-Calc

Osoby, które poszukują solidnego urządzenia do prasowania z wysokimi parametrami technicznymi, powinny zainteresować się produktem, jakim jest żelazko Tefal Turbo Pro AntiCalc FV5645. Urządzenie to to synonim skutecznego, komfortowego prasowania. Jego moc wynosi 2200 Watt, a uderzenie pary to 35 g/min w opcji ciągłej oraz 110 g/min w trybie wzmocnienia.

Tefal FV5645 para

Zależy Ci na funkcjach ułatwiających prasowanie? Model Tefal FV5645 ma ich sporo. Różne tryby ustawienia pary pozwolą dopasować intensywność zwilżania włókien do ich grubości. Ergonomiczny suwak umożliwia szybkie i dokładne wyznaczenie docelowej temperatury stopy. Prasowanie usprawni także funkcja pionowego wyrzutu pary. Na szczególnie oporne i grube tkaniny możesz zastosować delikatną bryzę wody prosto ze spryskiwacza. Żelazko Tefal FV5645 Turbo Pro AntiCalc wyposażone jest w filtr antywapiennych – szufladkę CalcCollector. Jego obecność zmniejsza ryzyko osadzenia się cząsteczek kamienia na wrażliwych podzespołach i w kanalikach parowych. Docelowo zmniejsza się też ryzyko plamienia tkanin i uszkodzenia urządzenia. Dzięki temu możesz cieszyć się jego długą żywotnością i wysoką wydajnością przez długi czas.

Tefal FV5645 odkamienianie

Żelazko parowe Tefal FV5645 ma nowoczesną, ceramiczną stopę grzejną. Stopka ta charakteryzuje się znaczną trwałością i odpornością na zarysowania oraz świetnym poślizgiem. Dzięki takim cechom pozwoli zadbać nawet o najdelikatniejsze materiały, bez ryzyka ich przypalenia i uszkodzenia. Zoptymalizowany kształt stopy ułatwi docieranie do okolic guzików, zakładek i kołnierzyków w koszulach.

Specyfikacja: Tefal FV5645 Turbo Pro anti-Calc

Marka:

Tefal

Moc:

2200 W

Para podstawowa:

35 g/min

Para dodatkowa:

110 g/min

Pojemność zbiornika:

270 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040063576