Tefal FV5636 Turbo Pro Lime

7.3

Expert ScoreCzytaj opinie

287,00 

Żelazko Tefal Turbo Pro Lime FV5636

Poszukujesz zgrabnego, skutecznego sprzętu do prasowania? Poznaj żelazko Tefal FV5636, a pozytywnie zaskoczysz się jak bardzo może być ono skuteczne. Strumień ciągłej pary w ilości 50 g/min silnie zwilża włókna i umożliwia szybkie wygładzanie ubrań. W usuwaniu trudnych, utrwalonych zagnieceń wesprze Cię dodatkowy wyrzut pary o mocy 200 g/min. Moc urządzenia to 2600 Watt i jest to odpowiednia siła, aby skutecznie generować parę i podtrzymywać wysoką temperaturę stopy w tym samym czasie.

Tefal FV5636 Turbo Pro Lime para

Różne tkaniny wymagają różnej pielęgnacji i traktowania. Za pomocą manualnego pokrętła termostatu szybko ustawisz pasującą temperaturę, która wspomoże szybkie prostowanie zagnieceń, ale nie przypali włókien. Gdy potrzebujesz solidnego zwilżenia a para to za mało, jednym kliknięciem kciuka uruchomisz wyrzut niewielkiej ilości wody poprzez spryskiwacz. Do schludnego wyprasowania garniturów i marynarek możesz skorzystać z funkcji prasowania w pionie – dzięki niej wyprostujesz tkaniny, bez nadawania im kantów. Obserwując kamień zbierający się w Twoim czajniku elektrycznym boisz się to samo zadzieje się we wnętrzu żelazka? Model Tefal FV5636 nie dopuści do nadmiernego powstania kamienia w komorze parowej. Szufladka antywapienna przechwytuje i gromadzi osady wapienne, a gdy się napełni, sygnał dźwiękowi Cię powiadomi o konieczności jej opróżnienia. Po wykonaniu tej czynności możesz od razu powrócić do bezpiecznego prasowania.

Tefal FV5636 Turbo Pro Lime odkamienianie

Żelazko FV5636 ma stopę z najlepszą powłoką nieprzywierającą od Tefal – Durilium AirGlide Autoclean. Powłoka ta lekko sunie po ubraniach, wygładzając wszystkie napotkane zagniecenia. Szpiczasty czubek z otworami parowymi umożliwia prasowanie też małych i wąskich elementów, jak mankiety koszul. Blokada kapania odpowiada za zamienianie w parę każdej zabłąkanej kropli wody, aby nie dotknęła ona ubrań i nie zmoczyła ich za bardzo.

Specyfikacja: Tefal FV5636 Turbo Pro Lime

Marka:

Tefal

Moc:

2600 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

200 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040063583