148,90 

Żelazko Tefal Express Steam FV2867

Nie trać czasu, skoro wcale nie musisz! Żelazko Express Steam FV2867 umożliwia osiągnięcie dobrych rezultatów w mgnieniu oka. Moc 2500 W sprawi, że stopa nagrzeje się wyjątkowo szybko, nawet gdy nastawisz ją na najwyższą temperaturę. Uderzenia pary to 45g/min w opcji podstawowej i aż do 200 g/min w opcji dodatkowej. Dzięki takiej sile jesteś w stanie rozprasować praktycznie każde zagniecenie i ułatwi przygotowywanie ubrań do założenia.

Tefal FV2867 żelazko parowe

Tefal FV2867 to model klasyczny, bardzo łatwy w obsłudze. Pokrętło i podpowiedzi na nim zawarte pomogą ustawić odpowiednią, pasującą do wybranego materiału temperaturę stopy. W zależności od tkaniny możesz też regulować poziom pary – zwiększoną ilość do jeansu, zmniejszoną do satyny lub całkowicie ją wyłączyć podczas prasowania zamszu. W trudnych przypadkach możesz użyć też spryskiwacza. Ceramiczna stopa cieszy się sporym uznaniem. W modelu Tefal FV2867 została ona zaprojektowana z dużą dbałością o całościowy design – gładkie krawędzie i powłoka dają wyjątkowo gładkie i bezproblemowe prowadzenie. Mnóstwo kanalików parowych pozwala na szybkie wtłaczanie dużych ilości pary. A co z bezpieczeństwem prasowania w niskich temperaturach? Funkcja Anti-Drip zablokuje kapanie wody z otworów parowych.

Tefal FV2867 stopa

Prezentowany model ma zbiornik o pojemności 270 ml. Napełnianie go jest wyjątkowo proste, a to za sprawą szerokiego lejka chroniącego przed rozlaniem wody na boki. Model ten niestety nie ma wbudowanego dedykowanego systemu do odkamieniania wody, dlatego aby zachować dobry stan urządzenia i skuteczność na lata, warto korzystać z wody destylowanej. Dobra opcją będzie przefiltrowanie wody przez dzbanek typu brita. Kabel elektryczny ma długość 1.9 m. Funkcja strażaka wyłączy urządzenie, gdy nie będziesz nim poruszać przez kilka minut.

Specyfikacja: Tefal FV2867 Express Steam

Marka:

Tefal

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

45 g/min

Para dodatkowa:

200 g/min

Pojemność zbiornika:

270 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040081990