139,90 

Żelazko Philips 3000 Series DST3030/70

Żelazko Philips DST3030/70 – proste ale funkcjonalne. Dobry wybór, jeśli szukasz skutecznego sprzętu w niskim budżecie. Moc 2400 W spokojnie wystarczy by zapewnić stabilny poziom ciepła podczas prasowania. Urządzenie w miarę szybko się nagrzewa – nie będziesz więc zbyt długo czekać, by rozpocząć prasowanie. Tkaniny możesz zmiękczyć za pomocą ciągłego strumienia pary – 40 g/minutę albo ekstra wyrzutu pary o sile 180 g/min. Sam zdecydujesz, kiedy potrzebujesz uruchomić silniejszy wrzut pary.

Philips DST3030-70 żelazko parowe

Model DST3030/70 posiada prosty system regulacji temperatury – nastaw pokrętło i gotowe. Również sam zdecydujesz o poziomie pary. Przy bardzo delikatnych tkaninach i lekkich zagnieceniach możesz oszczędzać na prądzie i wodzie, wyłączając całkowicie generowanie pary. Urządzenie posiada jeszcze jedną korzystną opcję – spryskiwacz. Ułatwi Ci prasowanie w naprawdę trudnych przypadkach. Wielką zaletą tego modelu jest także możliwość prasowania w pionie. Producent zaopatrzył ten model w funkcjonalną i wytrzymałą stopę. Stopa ceramiczna charakteryzuje otworami parowymi z wyżłobieniami, aby wprowadzać parę na dłuższym odcinku tkaniny. W czubku stopy znajduje się kondensacja otworów parowych. Dzięki temu zapewnione jest skuteczne rozprowadzenie pary nawet w trudno dostępnych miejscach. Stopa jest bardzo lekka – przydaje się to szczególnie podczas prasowania w pionie, bo dłoń się nie męczy i nie boli. Plusem tego modelu jest też zbiornik na wodę. Jest pojemny – aż 300ml, czyli tyle co większa szklanka. Zamykany na praktyczna zaślepkę, aby woda nie wylewała się podczas prasowania.

Philips DST3030-70 prasowanie

Urządzenie posiada za to sprawny i dobrze przemyślany system chroniący przed osiadaniem kamienia – oczyszcza wnętrze z kamienia i zapobiega jego nawarstwianiu się, co mogłyby oznaczać słabsza moc pary i zwiększoną awaryjność. Żelazko Philips DTS3030/70 posiada lampkę kontrolną informującą o nagrzaniu stopy i osiągnięciu gotowości urządzenia do pracy. Ma także wbudowane zabezpieczenie także przed niebezpiecznym przegrzaniem. Również całkiem długi 1,9 metrowy kabel znacznie ułatwi Ci swobodę działania podczas prasowania.

Specyfikacja: Philips DST3030/70 Series 3000

Marka:

Philips

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

40 g/min

Para dodatkowa:

180 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8720389003059