106,00 

Żelazko Sencor SSI5420RD

Rzadko prasujesz, więc szukasz zwyczajnego, niedrogiego urządzenia do prasowania? Żelazko Sencor SSI 5420RD może Ciebie zainteresować. Wyrzut pary to wysokość 20 g/min. Mając do czynienia z grubszymi materiałami możesz go zwiększyć do 90g/min. Nie są to najwyższe możliwe ilości pary, ale z każdym bawełnianym t-shirtem i delikatną bluzką poradzi sobie doskonale. Moc omawianego modelu to 2200 Watt. Nagrzewa się w miarę szybko, przez co po kilku chwilach od podłączenia do kontaktu możesz rozpocząć prasowanie.

Sencor SSI 5420RD para

Żelazko Sencor SSI5420RD ma niską cenę, a posiada wszystkie najbardziej przydatne funkcje. Regulowane pokrętło pomoże Ci zwiększyć lub zmniejszyć temperaturę stopy, w zależności od doraźnych potrzeb. Możesz też dobrać odpowiedni poziom pary lub całkowicie ją wyłączyć, gdy chcesz wygładzić zamsz lub ekoskórę, które nie powinny być zwilżane.Z drugiej strony, na mocniejsze zagniecenia skuteczną bronią będzie spryskiwacz, którego użycie jeszcze mocniej niż para zwilży tkaniny i rozluzuje ich włókna by się szybciej prostowały. Pojemność zbiornika wody to 260ml, czyli tyle co większa szklanka. Możesz wyprasować większą ilość ubrań bez częstego dolewanie wody. Dodatkowo, w zestawie dołączony jest pojemniczek, do którego możesz wygodnie nalać wodę pod kranem i przelać do żelazka, bez odłączania go od prądu. Żelazko Sencor SSI5420RD ma wbudowaną opcję samoczyszczenia kanalików parowych. Wszystkie osady z wewnętrznych części i podzespołów są wydmuchiwane na zewnątrz dzięki zwiększonemu wyrzutowi pary, aby zagwarantować Ci czystość podczas prasowania.

Sencor SSI 5420RD ustawienia

Stopa jest ceramiczna i wyróżnia się dobrym ślizgiem. Nie haczy i nie powoduje marszczenia tkanin. Otwory parowe umieszczone po bokach umożliwiają solidne zwilżenie i rozluźnienie włókien, by potem ciepło środka stopy utrwaliło ich nowe, wyprostowane ułożenie. Sencor SSI 5420RD ma też wbudowaną blokadę kapania w stopie. Dzięki niej nawet gdy będziesz prasować w niskiej temperaturze z kanalików parowych będzie się wydostawać jedynie para, bez nawet najmniejszych kropelek wody.

Specyfikacja: Sencor SSI 5420RD

Marka:

Sencor

Moc:

2200 W

Para podstawowa:

20 g/min

Para dodatkowa:

90 g/min

Pojemność zbiornika:

260 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8590669170555