116,00 

Żelazko Tefal FV2838 Express Steam

Żelazko Tefal Express Steam FV2838 to synonim skutecznego prasowania za niedużą ceną zakupu. Spora wydajność pary wraz z praktycznymi funkcjami sprawia że wygładzisz tkaniny szybko i łatwo. Urządzenie ma moc 2400 Watt, a wydajne uderzenie pary to 40 g/min w trybie ciągłym oraz 180 g/min w trybie dodatkowym. To wystarczające parametry, aby poradzić sobie nawet z najbardziej uporczywymi zagnieceniami. Funkcja strażaka dba o to, aby urządzenie się nie przegrzało więc przestanie nagrzewać stopę po kilku minutach bezruchu.

Tefal FV2838 prasowanie

Przyciski natryskowe na uchwycie pomagają nawilżyć ubrania, by w razie potrzeby łatwiej i skuteczniej można było je rozprasowywać. Pierwszy, który jest pod rękojeścią aby można było go uruchomić palcem wskazującym, odpowiada za zwiększony wyrzut pary na żądanie. Drugi, który odpowiada za uruchomienie spryskiwacza, jest nad rękojeścią, uruchomisz go szybko i wygodnie kciukiem. Bardzo duży otwór do napełnianie zbiornika wody zapewnia wygodne i szybkie uzupełnienie poziomu wody.Zbiornik jest przezroczysty, a więc łatwo sprawdzisz kiedy należy dolać wody. Jego pojemność to 270 ml, a więc całkiem sporo jak na klasyczne urządzenie parowe. Specjalny mechanizm samoczyszczenia zapobiega osadzaniu się kamienia w kanalikach i otworach parowych. Regularne czyszczenie sprawi że na ubrania nie będą wyrzucane cząsteczki wapienne, które mogłyby podbrudzić Twoją garderobę. Żelazko Tefal FV2838 ma szeroką podstawę, która zapewnia stabilną pozycję podczas postawienia urządzenia w pionie na desce oraz podczas przechowywania. Przewód elektryczny ma długość 1.9m. Funkcja strażaka dba o to, aby urządzenie się nie przegrzało więc przestanie nagrzewać stopę po kilku minutach bezruchu.

Tefal FV2838 stopa

Model Tefal FV2838 umożliwia komfortowe prasowanie dzięki gładko sunącej po tkaninach stopie ceramicznej. Przemyślany, jednorodny rozkład kanalików parowych gwarantuje równomierne, jednolite rozprowadzania pary na środku, po bokach i w końcówce stopy, dzięki czemu prasowanie przebiega szybciej i skuteczniej. Brak plam na prasowanych ubraniach zapewniony jest dzięki systemowi zapobiegającemu kapaniu – Anti Drip.

Specyfikacja: Tefal FV2838 Express Steam

Marka:

Tefal

Moc:

2200 W

Para podstawowa:

40 g/min

Para dodatkowa:

180 g/min

Pojemność zbiornika:

270 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040081914