449,00 

Żelazko Black&Decker BXIR2802E

Z żelazkiem Black&Decker BXIR2802E przekonasz się, że prasowanie może być przyjemne. Urządzenie wytwarza ciągły strumień pary 35 g/min oraz dodatkowe uderzenie – nawet do 180 g/min. Zestawienie wysokiej temperatury i bardzo dużej ilości pary sprawią, że w środek materiału wnika jej znacznie więcej. Dzięki temu nawet grube materiały wyprasujesz bardzo szybko i bez zbędnego wysiłku.

Black&Decker BXIR2802E żelazko parowe

Jak wyprasować delikatne falbanki na spódnicy albo marynarkę be wyświecenia materiału? Skorzystaj z funkcji prasowania w pionie, która pozwala na wygładzanie tkanin bez dotykania materiału, przy użyciu dużej ilości gorącej pary. Możesz tak wyprasować również firanki i zasłony. Model ten posiada tryb ECO, obniżający ilość pobieranej energii i wytwarzanej pary, nie martwiąc się o zmniejszenie skuteczności prasowania. Stopa w żelazku Black&Decker BXIR2802E jest aluminiowa. Ma bardzo dobre właściwości ślizgowe i dużą odporność na zarysowania. Innowacyjny układ otworów parowych w sposób optymalny dba o rozprowadzanie pary. Prasowany materiał jest najpierw nawilżana przez otwory z górnej części. Potem następuje silne naparowywanie pod ciśnieniem. W trzeciej fazie tkanina jest osuszana i wygładzana. Dzięki temu rezultat prasowania jest niemalże idealny. Koniec z uciążliwym odkamienianiem! System autoczyszczenia pomaga usunąć osadzone cząstki kamienia, przedłużając żywotność urządzenia. Dba też o bezpieczeństwo Twoich ubrań, które już nie będą narażone na cząstki kamienia wyrzucane przez otwory parowe. Zbiornik na wodę ma pojemność 375ml. Duży otwór na wodę z pokrywką zamykającą zapewni, że nalewanie jej bezpośrednio z kranu jest szybkie, łatwe oraz unikniesz niepotrzebnego jej rozlewania.

Black&Decker BXIR2802E para

Duży otwór na wodę z pokrywką zamykającą zapewni, że nalewanie jej bezpośrednio z kranu jest szybkie, łatwe oraz unikniesz niepotrzebnego jej rozlewania. Urządzenie jest solidnie wykonane. Jego ergonomiczna i lekka konstrukcja ułatwia prasowanie. Funkcja AntiShine umożliwia uniknięcia wybłyszczenia tkanin. Stwarza perfekcyjne warunki do prasowania dla ciemnych i delikatnych tkanin. Polecana jest do wszelkich delikatnych tkanin, np.: jedwabiu, wełny itp. Niewielka waga i długi przewód elektryczny zapewniają wygodne prasowanie.

Specyfikacja: BlackDecker BXIR2802E

Marka:

Black & Decker

Moc:

2800 W

Para podstawowa:

35 g/min

Para dodatkowa:

180 g/min

Pojemność zbiornika:

375 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8432406180154