279,99 

Generator pary Tefal Express Optimal SV4111

Chcesz korzystać z mocy stacji pary w cenie żelazka parowego? Mamy odpowiedniego kandydata. Generator pary Tefal Express Optimal SV4111 tworzy wysokie ciśnienie wyrzucanej pary – aż 5,3 bar, której nie spotkasz w tradycyjnych urządzeniach prasujących. Ilość tworzonej pary to 110 g/min jako podstawa i 200 g/min jako boost na najcięższego rodzaju zagniecenia – to też ciężko spotkać w klasycznych żelazkach. Cena urządzenia nie jest wygórowana, a więc możesz mieć wszystko czego potrzebujesz.

tefal-express-optimal-sv4111_2

Generator pary Tefal Express Optimal SV4111 ma ręcznie sterowany termostat, a wiec masz całkowitą kontrolę nad ustawieniem temperatury stopy i możesz ja ustawić adekwatnie do prasowanego materiału. przyda się to podczas pielęgnacji odzieży o zróżnicowanej strukturze tkaniny. Stopa jest ceramiczna i całkiem dobrze daje się prowadzić. Nie jest to najwyższa jakość od Tefal, ale nadal będziesz bardzo zadowolona przy pracy z nią.

tefal-express-optimal-sv4111_3

Urządzenia możesz swobodnie używać doprasowania w pionie, a to kolejna jest zaleta. Do tego, nowoczesna technologia Calc Clear która zastosowana w omawianym modelu sprawia, że konserwacja i dbanie o nienaganny stan urządzenia jest prosta. Regularne usuwanie osadów wapiennych przełoży się na żywotność generatora i zachowanie wysokiej wydajności działania przez lata. Inwestując w Tefal SV4111, masz produkt który wykaże trwałość przez długie lata – bez względu na to, jak intensywnie go używasz.

Specyfikacja: Tefal SV4111 Express Optimal

Produkt:

Generator pary

Marka:

Tefal

Moc:

2200 W

Ciśnienie:

5.3 bar

Para podstawowa:

110 g/min

Para dodatkowa:

200 g/min

Pojemność zbiornika:

1.2 l

EAN (GTIN):

3121040090114