Tefal GV8932 Pro Express Control Plus

7.1

Expert ScoreCzytaj opinie

Generator pary Tefal Pro Express Control Plus GV8932

Stacja pary Tefal GV8932 Pro Express Control Plus posiada moc 2400 W, przez co szybko się nagrzewa i zapewnia stabilne utrzymanie temperatury stopy podczas prasowania. Wbudowany boiler zamienia wodę w parę i zapewnia moc wytwarzania pary 120g/min z dodatkowym wyrzutem pary 450 g/min. Wszystko to pod wysokim ciśnieniem 7 barów jest wtłaczane w tkaninę, przez co włókna dzianin są zmiękczone, a to przekłada się na łatwiejsze i szybsze prasowanie.

Tefal GV8932 stacja pary wysokie cśnienie

Generator pary Tefal GV8932 ma 3 ustawienia intensywności pary i wysokości temperatury. Żelazko posiada 3 automatyczne programy dopasowane do każdej tkaniny, będących optymalnym połączeniem temperatury i pary. Panel stworzono w celu prostej, wygodnej obsługi i szybkiego przełączania programów w zależności jaki materiał chcesz wyprasować. Generator ma także funkcję prasowania w pionie.

Tefal GV8932 stacja pary sterowanie

Stopa generatora pary Tefal GV8932 Durilium zapewnia proste, płynne prowadzenie po tkaninie oraz odporność – nie zniszczy się nawet jeżeli będziesz prasować ubrania posiadające guziki czy suwaki automatyczne . Jest to druga najlepsza powłoka marki Tefal, zaraz po Drurilium AirGlide. Posiada także funkcję Autoclean, czyli samoczyszczenia. Generator pary zapewnia ciągłe rozprowadzanie pary przez czubek, boki jak i końcówkę optymalnie wyprofilowanej stopy.

Model Tefal GV8932 posiada dwa systemy ochrony prasowanych ubrań przed poplamieniem kamieniem. Wyjątkowy system antywapienny pozwala łatwo usunąć kamień z wnętrza boilera, przez co nie przywiera on do jego wnętrza. To z kolei wpływa na dłuższą użyteczność urządzenia, bezawaryjne działanie i dobre efekty prasowania. Wyjmowany zbiornik na wodę jest pojemny – ma 1,6l. Może być uzupełniany w każdym momencie, bez czekania aż woda skończy się całkowicie.

Zdarza ci się nie pamiętać czy wyłączyłeś urządzenie, a przez to wracasz do domu, aby się o tym upewnić? Wbudowana funkcja „strażak” automatycznie wyłączy je, gdy będzie w bezruchu przez kilka minut. Praktyczna i wygodna blokada zapewnia komfortowe przenoszenie i przechowywanie urządzenia. Podstawka jest stabilna, a kabel łatwo się zwija.

Specyfikacja: Tefal GV8932 Pro Express Control Plus

Marka:

Tefal

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

7 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

450 g/min

Pojemność zbiornika:

1.6 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

3121040060865