Tefal Effectis Anti-Calc GV6830 AntiCalc

6.2

Expert ScoreCzytaj opinie

Generator pary Tefal Effectis GV6830 Anticalc

Schludna prezencja ma dla Ciebie duże znaczenie? Lubisz gdy noszona odzież jest miękka i miła w dotyku? A może spokojne prasowanie Cię relaksuje? Z generatorem pary Tefal GV6830 Anticalc osiągniesz świetne efekty w każdej sytuacji. Bardzo wysokie parametry urządzenia, takie jak moc 2200 W, ciśnienie pompy 6.3 bar i uderzenie pary 100g/min lub 290 g/min w trybie boost sprawiają, że jest to solidny sprzęt, który poradzi sobie nawet z najbardziej wygniecionymi ubraniami.

Tefal GV6830 prasowanie

Stacja pary Tefal AntiCalc GV6830 pomoże Ci w wielu sytuacjach. Pierwsza z nich to nadawanie schludnego wyglądu ubraniom, których nie da się rozłożyć na desce. Wygładzanie i odświeżanie parą w pionie to najlepsze rozwiązanie do sukienek z falbankami, wieczorowych sukni i marynarek. Sprawdzi się też do innych wiszących ubrań bez konieczności używania deski do prasowania oraz do zasłon, bez konieczności ich zdejmowania z karnisza. Stacja posiada dedykowany system dbający o dobry stan urządzenia, a przez to bezpieczeństwo prasowanych tkanin. Szufladka antywapienna CalcCollector zbiera cząsteczki kamienia zawarte w wodzie, przez co zapobiega ich osadzaniu się na bojlerze i innych elementach generatora. Dzięki temu urządzenie może zachować dłuższą bezawaryjność, a moc pary nie słabnie nawet przy częstym i intensywnym prasowaniu. Pojemnik na wodę ma 1.4l i posiada szeroki otwór, dzięki czemu łatwo uzupełnić jej poziom.

Tefal GV6830 stopa

Powłoka stopy to Durilium. Charakteryzuje się tym, że umożliwia płynne prowadzenie po tkaninie oraz dośc dużą wytrzymałość – nie zniszczy jej przypadkowe przesunięcie po guzikach lub zamku błyskawicznym. Stopa posiada też wbudowaną funkcję Autoclean czyli samooczyszczania – nie brudzi się z upływem czasu. Wiele otworów na parę umożliwia jednolitą dystrybucję pary, aby szybko i równomiernie wygładzać odzież. Model Tefal GV6830 AntiCalc ma wbudowaną funkcję „On/Off”. Gdy zapomnisz wyłączyć urządzenie po zakończonej pracy lub rozproszy Ciebie niespodziewany gość pukający do drzwi, po kilku minutach bezruchu wbudowany strażak zrobi to za Ciebie.

Specyfikacja: Tefal Effectis Anti-Calc GV6830 AntiCalc

Marka:

Tefal

Moc:

2200 W

Ciśnienie:

6.3 bar

Para podstawowa:

100 g/min

Para dodatkowa:

290 g/min

Pojemność zbiornika:

1.4 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

3121040062906