1 099,99 

Generator pary Braun CareStyle IS7156

Generator pary Braun IS7156 CareStyle to urządzenie będące wynikiem wieloletniego doświadczenia specjalistów niemieckiego producenta. Dzięki produkcji dużych ilości pary (125 g/min), dodatkowemu wyrzutowi pary 500g/min i ciśnieniu 7,5 bara, można otrzymać perfekcyjne rezultaty prasowania wszystkich materiałów, bez względu na ich rodzaj – nawet grube, zimowe płaszcze lub garnitury, którym zwykłe żelazko nie podołałoby. Moc generatora to 2400Watt.

Braun IS 7156 CAreStyle stopa

Stacja pary IS7156 została wyposażona w 3 programy do prasowania: uniwersalny iCare – automatycznie dobierający optymalną temperaturę dla różnego rodzaju materiałów, TURBO – dedykowany do prasowania grubych tkanin, usuwający aż do 99,9% bakterii z odzieży, ręczników i pościeli oraz ostatni program do najdelikatniejszych materiałów – ECO, który oszczędza ponad 30% energii elektrycznej. Stacja umożliwia także wygodne i lekkie prasowanie w pionie.

Braun IS 7156 CareStyle opis

Stopa jest lekka, zwrotna i nie obciąża ręki. Jej rodzaj to opatentowana Eloxal 3D PLUS. Dzięki wygiętej końcówce gwarantuje płynne ruchy, w przód i w tył, bez zahaczania o guziki i mankiety, a przez to bez niepotrzebnych, przypadkowych marszczeń materiału. Dodatkowo, jest wytrzymała i odporna na przypadkowe zarysowania. Otwory parowe są na całej długości stopy, z czego w czubku ich ilość jest zwiększona. Kabel parowy ma długość 1,6m, a więc prasowanie z pomocą IS7156 będzie dosyć wygodne.

Nie trzeba także martwić się o odkamienianie, bo zastosowany system Fast Clean znacznie wydłuża żywotność żelazka. Jest to system, który w łatwy sposób oczyszcza wnętrze generatora z nagromadzonego w nim kamienia. W odpowiednim czasie urządzenie poinformuje o konieczności jego oczyszczenia. Zbiornik na wodę jest wyjmowany i ma pojemność 2l, co oznacza rzadsze spacery do kranu aby go napełnić. Woda może być uzupełniana w każdym momencie i nie musi to być woda destylowana.

Tryb Silence dba o ciche działanie. Wymiary IS7156 to 40 x 28 x 23 cm, a waga wynosi 4,9 kg. System Easy Lock skutecznie blokuje jednym kliknięciem stopę w stacji, zabezpieczając go na czas przechowywania i transportu. Urządzenie ma też blokadę kapania, dzięki której woda nie wydostaje się ze stopy na ubrania w najmniej oczekiwanym momencie. Kolejna funkcja dodatkowa to automatyczne wyłączenie po chwili spoczynku.

Specyfikacja: Braun CareStyle 7 IS 7156

Marka:

Braun

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

7.5 bar

Para podstawowa:

125 g/min

Para dodatkowa:

500 g/min

Pojemność zbiornika:

2 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8021098280251