349,99 

Generator pary Braun CareStyle IS 2044

Generator pary Braun IS 2044 CareStyle ma moc 2200W, strumień pary wynosi 120 g/min, a dodatkowy wyrzut pary 350 g/min. Generator nie posiada boilera w swoim wnętrzu, ale dzięki swoim parametrom i tak dość szybko i skutecznie rozprasuje zagniecenia ubrań. Z serią CareStyle Compact oszczędzisz nawet połowę czasu wymaganego dotychczas na prasowanie – w porównaniu ze zwykłym żelazkiem. Całe urządzenie zmieści się na kartce A4, więc nie potrzebuje dużo miejsca na przechowywanie.

Braun IS 2044 CareStyle stacja pary

W stacji pary Braun IS 2044 zastosowano technologię DoubleSteam, dzięki czemu produkuje około 2x więcej pary niż zwykłe żelazka Braun. System iCare to jedna, stała, optymalnie dobrana do wszystkich rodzajów tkanin temperatura stopy. Od teraz możesz prasować bez przerwy, bez postojów i oczekiwania na podgrzanie albo schłodzenie się stopy aby pasowała do innych tkanin. Oszczędzasz czas i masz gwarantowaną ochronę tkanin przed ryzykiem przypalenia zbyt wysoką temperaturą. Generator ma też funkcję prasowania w pionie.

Braun IS 2044 CareStyle temperatura

Stopa to aluminiowa Eloxal FreeGlide3D umożliwiająca łatwe manewry 360° po prasowanych tkaninach – w przód czy w tył, także mimo suwaków i kieszeni. Wygięta końcówka stopy, tak jak to jest w deskach snowboardowych, eliminuje zahaczanie o wypukłe elementy ubrań jak zaszewki, zamki, fałdy. Poślizg stopy jest płynny i nie powoduje marszczenia materiału. Nowoczesna stopa z eloxalem jest odporna na zarysowania.

Zbiornik na wodę ma pojemność 1.4l. Woda może być dolewana w każdym momencie i nie musi być to woda destylowana – zwykła kranówka tez będzie odpowiednia, bo filtr antywapienny zajmie się jej filtracją i wychwyceniem szkodliwych cząstek kamienia, aby nie osiadły na wewnętrznych elementach urządzenia. W pakiecie znajdują się dwa wymienne filtry, a każdy z nich wytrzyma około rok użytkowania. A gdy już nadejdzie czas wymiany, zrobisz to bardzo szybko, kilkoma ruchami.

Braun IS 2044 ma tryb ECO obniżający zapotrzebowanie na energię elektryczną o ok. 60%. Tryb Silence zachowuje ciche działanie stacji, dzięki czemu prasując możesz jednocześnie oglądać serial, słuchać radia lub też rozmawiać z rodziną. Stacja ma blokadę kapania w stopie urządzenia i automatyczne wyłączenie po kilku minutach nieużywania. Stopę możesz postawić na 3 sposoby: pionowo, poziomo na desce do prasowania albo pionowo na podstawie stacji.

Specyfikacja: Braun IS 2044 CareStyle

Marka:

Braun

Moc:

2200 W

Ciśnienie:

5 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

350 g/min

Pojemność zbiornika:

1.3 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8021098280312