1 099,00 

Generator pary Braun CareStyle IS7155

Generator pary Braun IS7155 to wyższa jakość prasowania. Połączenie dużego ciśnienia pary – 7,5 bar, produkcji dużych ilości pary – 125 g/minutę oraz dodatkowym wyrzutem pary w ponad 3x większej ilości czyli 500g/min, pozwala parze całkowicie przenikać tkaniny, usuwając zagniecenia i nierówności. Dzięki temu można uzyskać świetne rezultaty prasowania wszystkich rodzajów tkanin w krótszym czasie niż zrobiłoby to tradycyjne żelazko parowe.

Braun IS 7155 CareStyle para

Stacja pary Braun IS7155 ma 3 programy do prasowania różnego typu materiałów. Tryb iCare to jedna, optymalna temperatura stopy adekwatna do wszystkich rodzajów tkanin. Tryb TURBO z najwyższym możliwym wyrzutem pary oraz najwyższą temperaturą stopy usunie zagniecenia nawet najgrubszych tkanin, takich jak len i jeans. Dodatkowo pozwala wyeliminować do 99,9% bakterii. TRYB ECO do np. jedwabiu, satyny lub materiałów syntetycznych ma mniejszy wyrzut pary i pobiera mniej prądu.

Braun IS 7155 CareStyle generator pary

Stopa urządzenia jest najlżejsza ze wszystkich modeli do prasowania Braun. Lekkość ta przekłada się pozytywnie na wysoką ergonomię podczas użytkowania. Połączenie z unikalną powłoka Eloxal Plus i wygięciem 3D powoduje że łatwiej jest nim manewrować po ubraniach, co umożliwia prasowanie praktycznie bez wysiłku. Co więcej, gumowe wykończenie rączki podwyższa komfort pracy. Stopa szybko się nagrzewa i jest w pełni gotowa do prasowania w zaledwie 2 minuty.

Zbiornik na wodę ma pojemność 2l, dzięki temu nie musisz trudzić się częstym przerywaniem prasowania aby uzupełnić poziom wody. System odkamieniania Fast Clean wydłuża żywotność produktu i optymalizuje proces usuwania zebranego kamienia. Konserwacja jest prosta i szybka – trwa niecałą minutę oraz nie wymaga dużo wysiłku. Praktyczna, otwierana szufladka z lejkiem umożliwia wylanie wody po oczyszczeniu urządzenia.

Braun IS7155 ma tryb Silence obniżający głośność pracy. Dodatkowa blokada kapania oraz automatyczne wyłączenie po chwili nieużywania zapewniają pełne bezpieczeństwo podczas użytkowania. Urządzenie ma ergonomiczne kształty, przez co bardzo łatwo je przechowywać w niewielkich, wąskich szafkach. Z IS7155 możesz także bardzo łatwo, wygodnie i bez zmęczenia prasować w pionie.

Specyfikacja: Braun CareStyle 7 IS 7155

Marka:

Braun

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

7.5 bar

Para podstawowa:

125 g/min

Para dodatkowa:

500 g/min

Pojemność zbiornika:

2 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8021098280244