199,00 

Żelazko Tefal FV5718 Easygliss Plus

Poszukujesz sprzymierzeńca w walce z zagnieceniami? Żelazko Tefal Easygliss Plus FV5718 posiada moc 2500W. Przekłada się to na szybkość nagrzewania stopy jak i na wyższą skuteczność prasowania. Nawet najwyższą temperaturę uzyska niemal błyskawicznie. Strumień pary wynosi 45g/min a dodatkowy boost to 195 g/min. Włącz urządzenie do prądu i zabieramy się do pracy! Ulokowanie przycisków i pokręteł jest wygodne, intuicyjne i umożliwia regulację ustawień kciukiem lub palcem wskazującym, bez zbędnego przesuwania dłoni po rękojeści.

TEFAL FV5718 Easygliss Plus

Praktyczny spryskiwacz stoi zawsze w pogotowiu, aby szybko rozprawić się z trudnymi zagnieceniami na grubych materiałach. Temperaturę ustawisz manualnie, przez co masz kontrolę na intensywnością ciepła stopy. Przedstawiając model Tefal FV5718, warto również wspomnieć o bardzo dużym zbiorniku na wodę o pojemności 350 ml. Dzięki niemu możesz w pełni swobodnie korzystać z funkcji pary bez przymusu częstego przerywania sesji prasowania. Otwór na wodę należy do serii XL, która gwarantuje dodatkową wygodę i łatwość napełniania zbiornika. Po zamknięciu jest szczelny i eliminuje wyciekanie wody, nawet gdy intensywnie poruszasz stopą. Uchwyt jest dobrze wyprofilowany i porządnie wykonany. Zapobiega wyślizgiwaniu się z ręki. Przewód o długości 2 metrów umożliwia swobodne manewrowanie urządzeniem i nie hamuje ruchów podczas prasowania. Jego mocowanie do stopy sprawia wrażenie solidnego i odpornego na uszkodzenia.

TEFAL FV5718 stopa

Model Tefal FV5718 jest wyposażony w dobrą jakościowo stopę w technologii Durilium. Jej budowa zapewnia trwałość użytkowania, znakomity poślizg po tkaninach i znaczną odporność na zarysowania przy kontakcie z metalowymi guzikami czy zamkami błyskawicznymi. Co więcej, spiczasta końcówka ułatwia prasowanie miejsc wąskich lub trudniej dostępnych, takich jak mankiety, plisy lub marszczenia.

Specyfikacja: Tefal FV5718 Easygliss Plus 2

Marka:

Tefal

Moc:

2500 W

Para podstawowa:

45 g/min

Para dodatkowa:

195 g/min

Pojemność zbiornika:

270 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040075692