199,99 

Parownica Götze&Jensen SI500K

Poszukujesz nowoczesnego urządzenia do wygładzania tkanin, ale w przystępnej cenie? Parownica do ubrań Götze&Jensen SI500K w 100% zrealizuje stawiane przed nią zadanie. Jej moc to aż 1700 Watt. Znaczny wyrzut pary w wysokości 20 g/min ułatwi Ci szybkie rozluźnienie włókien i pozbycie się zagnieceń. Sprzęt ten gotowy jest do pracy w zaledwie 45 – 60 sekund od momentu podłączenia do prądu, a więc skorzystasz z niego nawet tuż przed wyjściem z domu do pracy.

Götze & Jensen SI500K opinie

Omawiana parownica do ubrań Götze&Jensen SI500K doskonale sprawdzi się jako alternatywa tradycyjnego żelazka nie tylko w domu, ale też w podróży. Możesz nią pracować w pionie i w poziomie. Wystarczy jedno kliknięcie w przycisk pod kciukiem, aby uruchomić silny wyrzut pary. Model ten wyposażony jest w nakładkę szczotkową, dzięki której zbierzesz meszek i włosy z ubrań oraz zapewnisz bezpieczną odległość płytki parującej od tkaniny, aby jej nie wyświecić. Ceramiczna płytka parowa jest gładka i płynnie przesuwa się po materiałach. Zbiornik na wodę ma pojemność aż 320 ml. Taka ilość z powodzeniem wystarczy na wygładzenie większej ilości ubrań lub wygodne odświeżenie całej tapicerowanej kanapy. Gdy woda się skończy, bardzo łatwo i wygodnie ją dolejesz. Zabezpieczenie przed przegrzaniem to doskonałe rozwiązanie. Używając parownicy do ubrań Götze & Jensen SI500K nie będziesz musiała obawiać się ryzyka pożaru.

Götze & Jensen SI500K zestaw

Gorąca para umożliwia usunięcie brzydkich zapachów, na przykład papierosów czy smażonych ryb. Ubrania są zbadane i nie mają żadnych nieprzyjemnych zapachów, przez co nie musisz ich tak często prać. W rezultacie nawet po szybkim odświeżaniu będziesz czuć się świeżo i pewnie. Para pomaga również pozbyć się aż do 99,9 %bakterii. Dzięki temu łatwiej będzie Ci nadać higieniczną czystość ubrankom Twojego dziecka lub plusowym zabawkom.

Specyfikacja: GotzeJensen SI500K

Marka:

Götze & Jensen

Moc:

1700 W

Para podstawowa:

20 g/min

Pojemność zbiornika:

320 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

5907589340792