188,00 

Parownica SteamOne ST200GB

Parownica SteamOne ST200GB to praktyczny model ręczny, który jest niezastąpiony do odświeżania ubrań i nadawania im nowego, schludnego wyglądu w kilka chwil. Moc 1500 Watt sprawia że urządzenie szybko zamienia wodę w parę i jest gotowe do pracy w kilka chwil. Gdy jesteś w pośpiechu i musisz za chwilę wyjść z domu, to możliwość użycia steamera bez rozkładania deski będzie Ci bardzo na rękę. Wyrzut pary w ilości 25 g/min gwarantuje delikatne zmiękczanie włókien, by jeszcze szybciej je wyprostować.

SteamOne ST200GB parownica

Płytka parowa posiada 7 otworów, przez które wydobywa się para. Środkowy z nich jest największy, aby zapewnić wyższą skuteczność działania, gdy chcesz skierować strumień pary na pojedyncze, mocniejsze zagniecenie. Struktura płytki nie jest gładka tylko chropowata, przez co ciepło jest emitowane i dociera do włókien, a brak ciągłego styku płytki z tkaninami zapobiega ich wyświecaniu. Niewielki ciężar i ergonomiczny uchwyt sprawiają, że wygładzanie jest wygodne, a nie jest uciążliwe, nawet jeżeli przed Tobą piętrzy się stos ubrań do odświeżenia. Przewód elektryczny posiada długość 2m. To więcej niż zasięg Twoich rąk, dlatego wygodnie wygładzisz nawet długie suknie balowe. Gorąca para dezynfekuje i oczyści każde tkaniny, a tu wliczają się też obicia kanap w salonie, materac w sypialni i pluszowe zabawki w pokoju Twojego dziecka. Gdy tylko będziesz potrzebować jej zbawiennego działania, wystarczy jedno kliknięcie i po kilkudziesięciu sekundach urządzenie jest gotowe do działania!

SteamOne ST200GB zbiornik

Uzupełnianie poziomu wody aby generować parę jest szybkie i łatwe, ponieważ steamer SteamOne ST200GB posiada praktyczny, odłączany zbiornik. Jego całkowita pojemność to 150ml, nieco mniej niż szklanka. Taka wartość jest optymalna aby wystarczyć na kilka minut prasowania, w trakcie których spokojnie wygładzisz strój na dany dzień: bluzkę, sweterek i spódniczkę. Co więcej, można powiedzieć że taka pojemność jest też na tyle mała, aby nie zwiększyła się za bardzo waga urządzenia i aby Twoja dłoń nie została przeciążona.

Specyfikacja: SteamOne ST200GB

Marka:

SteamOne

Moc:

1500 W

Para podstawowa:

25 g/min

Pojemność zbiornika:

150 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3707346025175