206,00 

Parownica SteamOne ST200GB

Parownica SteamOne ST200GB to praktyczny model ręczny, który jest niezastąpiony do odświeżania ubrań i nadawania im nowego, schludnego wyglądu w kilka chwil. Moc 1500 Watt sprawia że urządzenie szybko zamienia wodę w parę i jest gotowe do pracy w kilka chwil. Gdy jesteś w pośpiechu i musisz za chwilę wyjść z domu, to możliwość użycia steamera bez rozkładania deski będzie Ci bardzo na rękę. Wyrzut pary w ilości 25 g/min gwarantuje delikatne zmiękczanie włókien, by jeszcze szybciej je wyprostować.

SteamOne ST200GB parownica

Płytka parowa posiada 7 otworów, przez które wydobywa się para. Środkowy z nich jest największy, aby zapewnić wyższą skuteczność działania, gdy chcesz skierować strumień pary na pojedyncze, mocniejsze zagniecenie. Struktura płytki nie jest gładka tylko chropowata, przez co ciepło jest emitowane i dociera do włókien, a brak ciągłego styku płytki z tkaninami zapobiega ich wyświecaniu. Niewielki ciężar i ergonomiczny uchwyt sprawiają, że wygładzanie jest wygodne, a nie jest uciążliwe, nawet jeżeli przed Tobą piętrzy się stos ubrań do odświeżenia.

SteamOne ST200GB zbiornik

Uzupełnianie poziomu wody aby generować parę jest szybkie i łatwe, ponieważ steamer SteamOne ST200GB posiada praktyczny, odłączany zbiornik. Jego całkowita pojemność to 150ml, nieco mniej niż szklanka. Taka wartość jest optymalna aby wystarczyć na kilka minut prasowania, w trakcie których spokojnie wygładzisz strój na dany dzień: bluzkę, sweterek i spódniczkę. Co więcej, można powiedzieć że taka pojemność jest też na tyle mała, aby nie zwiększyła się za bardzo waga urządzenia i aby Twoja dłoń nie została przeciążona.

Przewód elektryczny posiada długość 2m. To więcej niż zasięg Twoich rąk, dlatego wygodnie wygładzisz nawet długie suknie balowe. Gorąca para dezynfekuje i oczyści każde tkaniny, a tu wliczają się też obicia kanap w salonie, materac w sypialni i pluszowe zabawki w pokoju Twojego dziecka. Gdy tylko będziesz potrzebować jej zbawiennego działania, wystarczy jedno kliknięcie i po kilkudziesięciu sekundach urządzenie jest gotowe do działania!

Specyfikacja: SteamOne ST200GB

Marka:

SteamOne

Moc:

1500 W

Para podstawowa:

25 g/min

Pojemność zbiornika:

150 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3707346025175