335,88 

Parownica Clatronic HBB 3734

Szukasz urządzenia, które nie tylko wysuszy, ale również wygładzi Twoje ubrania? Świetnym rozwiązaniem jest prasowalnica Clatronic HBB3734, dzięki której Twoje koszule czy spodnie, po nałożeniu na dmuchanego manekina, błyskawicznie wyschną i zostaną wygładzone za pomocą gorącego powietrza, wydmuchiwanego z jego środka. Para generowana jest za pomocą silnika o mocy 1200W. Jeśli raz spróbujesz, istnieje duże prawdopodobieństwo, że zrezygnujesz z tradycyjnego żelazka. Oszczędność czasu gwarantowana.

Clatronic HBB 3734

Prasowalnica Clatronic HBB 3734 umożliwia nie tylko prasowanie koszul i bluzek. Do zestawu dołączony jest specjalny, balonowy korpus, który umożliwia suszenie i prasowanie spodni. Warto pamiętać, że tego rodzaju korpusy mają jeden rozmiar. Balon wypełnia się parą pod założonym na niego ubraniem. Jego rozmiar dopasowuje się do danej odzieży, od rozmiaru XS do nawet XXL. Co więcej, posiada regulowaną wysokość, dlatego można go dostosować do własnych potrzeb. Prasowalnica Clatronic HBB3734 pozwala w bardzo krótkim czasie wysuszyć i poprawić wygląd każdego ubrania. Nigdy więcej nie będziesz mieć już problemu z doprowadzeniem do idealnego stanu swojej wizytowej koszuli czy spodni. Kompaktowa konstrukcja sprawia, że sprzęt ten jest bardzo wygodny w użyciu oraz przechowywaniu. Sprzęt posiada diody LED- owe i automatyczny wyłącznik. Nawet jeśli zostawisz go włączonego na dłuższą chwilę, po pewnym czasie bezczynności prasowalnica sama się wyłączy.

Clatronic HBB 3734 opakowanie

Prasowalnica Clatronic HBB3734 to funkcjonalne urządzenie często wybierane jest przez kobiety, które ciągle mają za mało czasu, dlatego chcą optymalizować swoje codzienne czynności. Urządzenie to jest w pełni bezpieczne. Ma wbudowaną funkcję, która zabezpiecza ten sprzęt przed przegrzaniem, ale również przed przewróceniem. Zasilanie jest automatycznie wyłączane po przechyleniu prasowalnicy o 45 stopni. Należy pamiętać, że odzież musi być odwirowana przez pralkę.

Specyfikacja: Clatronic HBB 3734

Marka:

SteamOne

Moc:

1200 W

Para podstawowa:

50 g/min

Pojemność zbiornika:

150 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

4006160638820