119,00 

Żelazko Tefal FV1526 Access

Żelazko Tefal Access FV1526 jest niedrogie i pozytywnie zaskoczy Cię jak bardzo może być skuteczne. Wytwarzanie pary w ilości do 25 g/min umożliwia szybko wyprasować sporą liczbę ubrań. W usuwaniu trudnych zagnieceń przyda Ci się dodatkowy wyrzut pary z mocą 90 g/min, który łatwo uruchomisz palcem wskazującym klikając na specjalny przycisk. Moc urządzenia to 2000 Watt.

Tefal Access FV1526 ustawienia

Korzystając z pokrętła łatwo dobierzesz adekwatną temperaturę stopy. Jeżeli pary byłoby za mało, również jednym kliknięciem kciuka uruchomisz spryskiwacz. Delikatna mgiełka wody rozprowadzana jest z dużą dokładnością, przez co skutecznie zwilża włókna tkanin oraz idealnie wyrównuje zagniecenia.Funkcja prasowania w pionie pozwala wyprasować firanki i zasłony bez zdejmowania ich z okna. Tak samo łatwo wygładzisz garnitury, wieczorowe suknie i koszule, nie nadając im nieładnych kantów. Do skutecznego czyszczenia żelazka Tefal FV1526 Access z osadów wapiennych zawartych w wodzie możesz wykorzystać opcję samooczyszczania. Jej uruchomienie powoduje emisje gorącej pary pod zwiększonym ciśnieniem, która przeczyszcza i udrażnia otwory oraz usuwa drobne zanieczyszczenia. Jako rezultat masz zapewniony silny wyrzut pary przez długi czas i bezawaryjność działania.

Tefal Access FV1526 stopa

Żelazko Tefal Access FV1526 ma stopę pokrytą powłoką nieprzywierającą z precyzyjnym czubkiem, który umożliwia dotrzeć do ciężko dostępnych miejsc. Dzięki niej wygładzenie materiału między guzikami czy plisami nie będzie już problemem. Wielkim plusem jest zastosowana blokada Anti-Drip, która odcina dopływ wody, gdy temperatura stopy obniża się. Dzięki temu Twoje ubrania są lepiej chronione przed poplamieniem w trakcie prasowania.

Specyfikacja: Tefal FV1526 Access

Marka:

Tefal

Moc:

2000 W

Para podstawowa:

25 g/min

Para dodatkowa:

90 g/min

Pojemność zbiornika:

250 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040062258