419,00 

Żelazko Electrolux E8SI1-6DBM

Żelazko Electrolux E8SI1-6DBM odznacza się wysokimi parametrami. Szybko się nagrzewa, dobrze radzi sobie nawet z większymi zagnieceniami i gwarantuje błyskawiczne efekty. Moc 2700W oraz wyrzut pary o strumieniu 55g/min przyspieszy Twoją pracę i pozwoli cieszyć się efektem gładkich i idealnie wyprasowanych ubrań. Dzięki dodatkowemu wyrzutowi pary o sile 240g/min model ten poradzi sobie z utrwalonymi zagnieceniami na grubych materiałach.

Electrolux E8SI1-6DBM żelazko parowe

Electrolux E8SI1-6DBM w pełni ułatwia Ci prasowanie. Nie musisz zastanawiać się, jakiej temperatury użyć, ponieważ z funkcją PrecisionCare szybko wybierzesz właściwe ustawienia. Możesz też zarządzać ilością pary a także skorzystać z pomocnego spryskiwacza. Urządzenie pracuje również w pozycji pionowej, dzięki czemu odświeżenie firanek a także zimowego płaszcza stanie się mniej pracochłonnym zajęciem. Electrolux pomyślał również o tym, by Twoje żelazko było sprawne przez długi czas. Wmodelu E8SI-6DBM znajduje się wkład zmiękczający wodę FlushClean, który ogranicza osadzanie się kamienia w komorze wytwarzającej parę. Przemyślana jest też konstrukcja zbiornika, dzięki czemu pomieści on aż 375ml wody. Otwór wlewowy znajduje się z tyłu urządzenia, a wodę do niego można wlewać za pomocą wygodnego lejka. Żelazko Electrolux E8SI1-6DBM zostało wyposażone w szereg dodatkowych funkcji, które czynią prasowanie łatwiejszym. Między innymi automatyczne wyłączenie po dłuższej bezczynności, blokada kapania, długi 3 – metrowy, obrotowy kabel podniosą komfort użytkowania. Komfort pracy podnosi także przednie oświetlenie, dzięki czemu łatwiej zauważysz wszystkie zagniecenia. Innowacyjna funkcja Outdoor Care dba o nieprzemakalność specjalistycznej odzieży zewnętrznej.

Electrolux E8SI1-6DBM stopa

Ceramiczna stopa Resilium Ski 500 jest kolejnym skutecznym rozwiązaniem oferowanych przez firmę Electrolux. Stopa ta charakteryzuje się idealnym ślizgiem. Nie haczy materiałów i nie przykleja się do nich. Kolejna cecha to wysoka odporność na zarysowania i uszkodzenia. Perfekcyjne rozprowadzanie pary umożliwia przemyślany system otworów parowych, który zwilża nawet te trudniej dostępne miejsca.

Specyfikacja: Electrolux E8SI1-6DBM Renew 800

Marka:

Electrolux

Moc:

2700 W

Para podstawowa:

55 g/min

Para dodatkowa:

240 g/min

Pojemność zbiornika:

370 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

7332543693825