425,00 

Generator pary Teesa Smooth Steam S500

Wejdź na wyższy poziom prasowania. Generator pary Teesa Smooth Steam S500 ma moc 2400 W i wytwarza parę o maksymalnym ciśnieniu 6,5 bara. Gdy dołączysz do tego wyrzut pary, tak połączone siły bez trudu usuną nawet trudne zagniecenia z każdego rodzaju materiału. Para jest wytwarzania w ilości 100 gram na minutę. To wystarczająca intensywność aby wyprasować koszulki, bluzki i inne części garderoby codziennego użytku. Dzięki dwóm sposobom prasowania: na sucho lub z pomocą pary oraz możliwości ręcznego ustawiania temperatury w zakresie od 70°C do 225°C, w szybki sposób usunie z Twojej odzieży każde zagniecenia.

TEESA S500 żelazko

Kilkoma kliknięciami możesz zwiększyć ilość pary, by w łatwy sposób dostosować jej poziom do swoich potrzeb. Możesz też szybko włączyć lub wyłączyć urządzenie. Teesa S500 ma wbudowany zbiornik wody o pojemności 1,7 l. Tak duży gabaryt zapewnia świetną wydajność pary w trakcie prasowania. Dużym plusem jest również system antywapienny, dzięki czemu masz pewność, że urządzenie zachowa bardzo dobry stan, a przez to będzie Ci efektywnie służyło przez wiele lat. Urządzenie poinformuje Cię także o konieczności odkamieniania oraz uzupełnienia zbiornika wody gdy jej zabraknie. Teesa S500 posiada automatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniem. Dodatkowo, po 10 min bezruchu następuje automatyczne wyłączenie. Rączka stopy pokryta jest antypoślizgową powłoką, co zwiększa komfort prasowania. Gotowość do użycia następuje po około 150 sekundach. Długość przewodu zasilającego to 1,8 m, a długość węża parowego to 1,5 m.

TEESA S500 obsługa

Generator pary Teesa Smooth Steam S500 spełnia Twoje oczekiwania na wszystkich obszarach. Jego solidna i odporna na zarysowania jest ceramiczna. Gwarantuje to nie tylko dobry poślizg w trakcie prasowania, ale też dużą efektywność i skuteczność przez lata. Otwory przez które wydobywa się para rozmieszczone są wzdłuż bocznych kantów stopy. Dzięki temu, przesuwając stopę do przodu, zwilżone zostaną wszystkie części odzieży.

Specyfikacja: TEESA Smooth Steam S500 TSA2035

Marka:

Teesa

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

6.5 bar

Para podstawowa:

100 g/min

Para dodatkowa:

100 g/min

Pojemność zbiornika:

1.7 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

5901890040914