var uri = 'https://imp.tradedoubler.com/imp?type(img)g(25576286)a(3178787)' + new String (Math.random()).substring (2, 11); document.write('');

1 199,99 

Generator pary Tefal Pro Express Ultimate Care GV9580

Stacja pary Tefal GV9580 z wysokociśnieniowym bojlerem skraca czas prasowania i zwiększa jego skuteczność. Moc 2600W, ciśnienie 8 bar, wyrzut pary 180g/min i dodatkowe uderzenie pary 580 g/min sprawiają że para głęboko wnika w tkaninę i rozprostowują jej włókna, przez co ubrania prasowane są efektywniej, bezpieczniej, bez ryzyka przypalenia i i znacznie szybciej. Materiały przeprasowane tylko z jednej strony mają jakość jakby były przeprasowane kilka razy.

Tefal GV9591 generator

Generator pary Tefal GV9580 posiada panel Direct Control z 5-cioma elektronicznymi programami, które zapewniają optymalne połączenie temperatury w zależności od prasowanego materiału. Są to programy Eco, Delicate, Normal, Max i Boost. Aby móc szybko i wygodnie przełączać się między programami, panel został zainstalowany dodatkowo w rączce stopy prasujacej. Silna para także usuwa zapachy z ubrań, dzięki czemu możesz je odświeżyć bez konieczności prania.

Tefal GV9580 generator pary panel direct control

Stopa prasująca którą trzymasz w ręku jest lekka i waży 1,3kg, przez co dłoń podczas prasowania się nie męczy. Jest to bardzo praktyczne podczas korzystania z funkcji prasowania w pionie. Stopa ma powłokę Durilium AirGlide, która cechuje się najlepszym ślizgiem i najwyższą odpornością na zarysowania ze wszystkich dostępnych powłok Tefal. Jest wyprofilowana ma otwory parowe na całej powierzchni i zapewnia mocniejsze uderzenie pary w czubku stopy.

Zbiornik pomieści aż 1,9 l wody, przez co wystarczy jej na kilka godzin ciągłego prasowania. Gdy będzie się kończyć, wbudowany czujnik powiadomi Cię o konieczności jej dolania. Tefal GV9580 ma także system podwójnej ochrony prasowanych tkanin: Protect System powoduje wyparowanie drobinek wody pozostałych na stopie, dzięki czemu nie plamią ubrań, a szufladka Calc Collector gromadzi powstający w boilerze kamień i umożliwia jego szybkie usunięcie.

Przewód łączący boiler ze stopą Tefal GV9580 ma długość 1,80 m, dzięki czemu wszystkie ruchy możesz wykonywać swobodnie. Funkcja Auto Off dba o bezpieczeństwo i po chwili bezruchu żelazka automatycznie je wyłączy. GV9580 ma także wygodny uchwyt i system blokowania do wygodnego przenoszenia stacji. Praktyczny jest także schowek na przewody, który zapobiega plątaniu się kabli.

Specyfikacja: Tefal GV9580 Pro Express Ultimate Care

Marka:

Tefal

Moc:

2600 W

Ciśnienie:

8 bar

Para podstawowa:

180 g/min

Para dodatkowa:

580 g/min

Pojemność zbiornika:

1.9 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

3121040063767