Tefal GV9071 Pro Express Care

7.4

Expert ScoreCzytaj opinie

Generator pary Tefal Pro Express Care GV9071

Stacja pary Tefal GV9071 Pro Express Care zapewnia wyższą jakość prasowania. Powiększenie zbiornika na wodę i dodanie boilera zamieniającego wodę w parę wodną daje spektakularne efekty. Ciśnienie pary 7,5 bara, mocne uderzenie pary o mocy 120g/min i dodatkowy wyrzut pary 500g/min wnika skutecznie i głęboko w dzianiny rozmiękczając je, poprzez co skraca czas prasowania i zwiększa jego efektywność. Prasowanie od razu przestaje być problemem.

Tefal GV9080 generator pary

Generator pary Tefal GV9071 ma 3 ustawienia pary i temperatury. Ich intuicyjne i łatwe użycie pozwala na zmianę ustawień stacji pary w zależności od prasowanej tkaniny nawet w trakcie prasowania. Lekkość żelazka i ciągły, duży wyrzut pary umożliwiają prasowanie w pionie. Stąd łatwo wygładzić mniejsze zagniecenia lub nanieść ostanie poprawki bez rozkładania deski, bezpośrednio na ubraniach wiszących na wieszaku.

Tefal GV9080 stacja pary żelazko

Stopa generatora Durilium daje gładki ślizg po tkaninie i przystępne prowadzenie. Jest także wytrzymała – nie zniszczy ani nie zarysuje jej przejechanie po guzikach czy zamku błyskawicznym. Stopa generatora ma także funkcję Autoclean czyli samoczyszczenia – nie brudzi się wraz z miarę używania, a wraz z upływem czasu gwarantuje stale nieskomplikowany ślizg i lekkie prasowanie. Jest też jest łatwa w utrzymaniu w czystości.

Generator posiada dwa mechanizmy ochrony prasowanych ubrań. Szufladka antywapienna Calc Collector wychwytuje cząstki kamienia które mogą powstawać w środku boilera na skutek używania twardej wody. Regularne usuwanie kamienia zlikwiduje ryzyko ubrudzenia tkanin śladami kamienia oraz ryzyko trwałego osadzenia się kamienia na elementach generatora, co obniża jego efektywność. Protect system zamienia drobinki wody w parę.

Masz tendencję do zapominania? Zdarza ci się wrócić do domu tylko po to aby sprawdzić czy żelazko jest na pewno wyłączone? Wbudowana w Tefal GV9071 funkcja „strażaka” automatycznie odcina dopływ prądu i wyłącza żelazko, gdy nie jest używane przez kilka minut. Funkcja „eco” oszczędza energię, a lampka gotowości do wytwarzania pary poinformuje gdy urządzenie będzie gotowe do pracy – a osiągnięcie pełnej gotowości do pracy trwa to nie dłużej niż 2 minuty.

Specyfikacja: Tefal GV9071 Pro Express Care

Marka:

Tefal

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

7.5 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

500 g/min

Pojemność zbiornika:

1.6 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

3121040064276