599,99 

Generator pary Braun Carestyle Compact IS2144

Generator pary Braun IS2144 CareStyle to najmniejsze żelazko z generatorem Braun – ułatwia codzienne dbanie o ubrania. Ma funkcjonalny, pionowy kształt, a jego podstawa jest niewielka i mieści się na kartce A4. Dzięki temu łatwo je przechowywać, nawet w małych mieszkaniach. Dysponuje mocą 2400 W i wytwarza parę pod ciśnieniem 6 barów. Stała dystrybucja pary wynosi 125 g/min, ale przy silnym uderzeniu otrzymujemy jej prawie 3x razy więcej, bo 460g/min.

BRAUN IS2144BK stopa

Stacja pary Braun IS2144 ma wbudowaną technologię iCare, która zadba z wysoką precyzją o ochronę ubrań podczas prasowania. Dzięki automatycznie ustawionej jednej temperaturze, która jest optymalna dla każdej tkaniny nawet najdelikatniejszej, nie ma ryzyka przypalenia ubrań. Oszczędzasz w ten sposób czas potrzebny na dobieranie ustawień i czekanie aż stopa odpowiednio schłodzi się lub podgrzeje. Generator umożliwia także wygodne prasowanie w pionie.

BRAUN IS2144BK generator pary

Braun IS2144BK ma dobrze wyprofilowaną stopę, przez co można płynnie prasować między guzikami oraz przy zamkach. Model to innowacyjny 3D BackGlide. Ma ścięte brzegi i zaokrągloną krawędź tylną, która sprawia że możesz spokojnie manewrować nią w przód i tył, bez ryzyka zahaczenia i marszczenia materiału. Eloxal jest do 2x twardszy niż stal nierdzewna. Przez to zyskujesz większą odporność na zarysowania i lepszy ślizg po tkaninie.

Ergonomiczny zbiornik na wodę ma pojemność 1,3 l, a otwór XL upraszcza jej wlewanie. Z taką ilością wody można prasować bez przerwy nawet 1,5 godziny. Pojemnik jest zintegrowany ze stacją, więc nie zwiększa wagi stopy do prasowania, którą trzymasz w dłoni. Prasować możesz używając zwykłej wody z kranu, ponieważ filtr antywapienny dba o jej oczyszczenie. Wyłapywane cząstki kamienia są skutecznie zatrzymywane i nie osiadają na wewnętrznych elementach urządzenia.

Stopę IS2144 możesz położyć na 3 sposoby – pionowo, poziomo oraz na stacji. Sam wybierzesz która z pozycji jest dla ciebie najwygodniej oraz najbezpieczniej. Braun IS2144 samo wyłącza się po 10 minutach bezczynności. Nie musisz się już martwić, jeżeli nie zawsze pamiętasz o wyłączeniu żelazka. Zastosowana jest także blokada kapania. Korzystanie z generatora jest wygodne i komfortowe, ponieważ ma ono dobrze wyprofilowany uchwyt i nie jest zbyt ciężkie.

Specyfikacja: Braun IS 2144BK CareStyle Compact

Marka:

Braun

Moc:

2200 W

Ciśnienie:

5 bar

Para podstawowa:

125 g/min

Para dodatkowa:

460 g/min

Pojemność zbiornika:

1.3 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8021098280619