66,79 

Żelazko Teesa Slide Travel

Jeżeli częste wyjazdy to spora część Twojego życia, żelazko turystyczne Teesa Slide Travel 1100 będzie dla Ciebie pomocą w każdym miejscu i w każdych warunkach. Maksymalna moc 1100 W i wyrzut pary 18 g/min lub nawet 50 g/min w opcji boost to solidny produkt, który łatwo zmieści się w Twoim bagażu. Co więcej, jest ono jest lekkie i poręczne, co sprawia, nie obciąży bagażu, a Twoje ubrania będą prezentować się wspaniale w każdej sytuacji. Niewielkie wymiary, to nie jedyna rzecz jaką pozytywnie zaskoczy Cię żelazko turystyczne Teesa Slide Travel 1100.

Teesa 1100 żelazko

Model ten ma składany uchwyt, przez co zajmie jeszcze mniej miejsca w walizce. Składana rączka to też większa pewność, że produkt nie uszkodzi się w walizce w trakcie podróży. Pionowy wyrzut pary wspomoże Ciebie w dbaniu o zadbany wygląd sukienek z falbankami lub spódniczek z plisami. Żelazko turystyczne Teesa S500 charakteryzuje się przemyślanymi rozwiązaniami i solidną jakością wykonania. Stopa jest ceramiczna, a przez to odporna na zarysowania. Umożliwia nie tylko łatwy ślizg po prasowanych ubraniach, ale też znaczną efektywność. Stopa posiada mnóstwo otworów parowych. Dzięki temu łatwiej jest zwilżyć i rozprostować włókna tkanin – o wiele łatwiej niż w nie jednym standardowym żelazku. Żelazko turystyczne Teesa S500 charakteryzuje się przemyślanymi rozwiązaniami i solidną jakością wykonania. Stopa jest ceramiczna, a przez to odporna na zarysowania. Umożliwia nie tylko łatwy ślizg po prasowanych ubraniach, ale też znaczną efektywność. Stopa posiada mnóstwo otworów parowych. Dzięki temu łatwiej jest zwilżyć i rozprostować włókna tkanin – o wiele łatwiej niż w nie jednym standardowym żelazku. Urządzenie małe, sprytne i bardzo dobrze przemyślane. Pojemnik na wodę zmieści jej 80ml. A gdzie jest on ulokowany? W uchwycie! Jest to kolejne pozytywne zaskoczenie ze strony modelu Teesa S500.

Teesa 1100 stopa

Zatyczka jest gumowa, a przez to bardzo szczelna. Nawet gdy pozostaną w niej jakieś krople wody, to nie wyleją się one na sąsiadujące przedmioty w walizce. Model ten nie posiada filtra antykamiennego, warto więc korzystać z wody destylowanej. Gdziekolwiek pojedziesz, żelazko Teesa S500 zawsze stanie na wysokości zadania. Dzięki przełącznikowi napięcia możesz korzystać z niego nawet w oddalonych, tropikalnych krajach. Jedyne co musisz zrobić, to wybierać poprawne napięcie, a urządzenie już będzie wiedziało jak ma działać dalej.

Specyfikacja: Teesa TSA2012 Slide Travel 1100

Marka:

Teesa

Moc:

1100 W

Para podstawowa:

18 g/min

Para dodatkowa:

50 g/min

Pojemność zbiornika:

80 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5011832070050