867,00 

Parownica SteamOne UNI900GB

Lubisz nosić zadbane, elegancko wyglądające ubrania ale nie lubisz stać przy desce i męczyć się z ciężkim i topornym żelazkiem? Też to znamy. Parownica SteamOne UNI900GB powstała jako rozwiązanie na tego typu bolączki. Znaczna moc, bo aż 1900 Watt dba o to, aby woda się szybko podgrzewała i płynnie zamieniała w parę. Dzięki temu steamer jest gotowy do pracy już w 60 sekund – to często znacznie krócej niż potrzebuje żelazko, które musi nagrzać całą stopę.

SteamOne UNI900GB parownica stojąca

Płytka parowa zrobiona jest ze stali nierdzewnej. Posiada ona sześć szeregowo ustawionych otworów, które zwiększają powierzchnię prasującą. Nie musisz przesuwać głowicą raz po raz obok siebie aby zwilżyć wybrany fragment tkaniny. Dzięki temu wygładzanie ubrań staje się jeszcze szybsze.

SteamOne UNI900GB parownica

Panel sterujący jest wygodny i łatwy w obsłudze. Zbiornik na wodę to aż 1,2 l. Dzięki takiej pojemności wody wystarczy na kilka sesji prasowania ubrań lub wygładzenie wszystkich firanek i zasłon w Twoim domu. Podstawa SteamOne UNI900GB ma wbudowane dwa koła umożliwiające łatwe przesuwanie urządzenia. Dzięki nim nie odczuwasz ciężaru urządzenia nawet przy pełnym zbiorniku na wodę. Model ten ma również wbudowany mechanizm AutoOFF, który odetnie pobór prądu, gdy urządzenie nie będzie używane.

Specyfikacja: SteamOne UNI900GB

Marka:

SteamOne

Moc:

1900 W

Para podstawowa:

40 g/min

Pojemność zbiornika:

1.2 l

Produkt:

Parownica