1 381,00 

Parownica SteamOne Stylis ST70SB

Cenisz sobie dobry wygląd? Chcesz czuć się komfortowo w swoich ubraniach? Parownica SteamOne Stylis ST70SB pomoże Ci spełnić Twoje pragnienia. Duża moc pary, bo aż 42 g/min, gwarantuje solidne zwilżenie, a przez to łatwiejsze prostowanie włókien. Moc sięga 200 Watt, a to sprawia że wyrzut pary jest stabilny i nieprzerwany. Co więcej, urządzenie szybko się nagrzewa i błyskawicznie jest gotowe do rozpoczęcia pracy – w około minutę!

SteamOne Stylis ST70SB głowica

Głowica jest sporych rozmiarów, aby maksymalnie zwiększyć powierzchnię płytki parowej, a przez to przyspieszyć rozprowadzanie ciepła i rozciągnąć wyrzut pary. Na płytce znajduje się 6 dysz, które umożliwiają równomierną dystrybucję pary. W parownicy do ubrań SteamOne Stylis ST70SB zamontowano specjalny czujnik na podczerwień, który bada czy głowica jest odwieszona na hak – gdy jest odłożona, para nie jest wytwarzana, ale gdy tylko weźmiesz ją do ręki, urządzenie automatycznie zacznie generować parę. Parownica SteamOne ST70SB ma kompaktową budowę. Praktyczny wieszak z klipsami umożliwia stabilne przytrzymywanie ubrań w każdym kroju – od sukienek po spodnie. Stelaż jest teleskopowy, a więc możesz dostosować jego wysokość do swojego wzrostu. Steamer szybko upora się z fałdami na codziennej garderobie, odświeży i nada puszystości odzieży wierzchniej, która przez długie miesiące letnie leżała zbita w szufladzie, ale również zadba o wszystkie tekstylia domowe. Firanki zyskają nowy wygląd, a kanapa nie bedzie emitować zapachów.

SteamOne Stylis ST70SB zbiornik

W modelu SteamOne Stylis ST70SB znajduje się zbiornik na wodę o pojemności 1,2 l. Jedno napełnienie wystarcza na prawie godzinę generowania pary, przez co wygładzisz sporą liczbę ubrań. Z drugiej strony zbiornik jest na tyle zwarty i opływowy, że nie zajmuje on zbyt wiele miejsca i nie ogranicza mobilności urządzenia. Nadal pozostaje lekki, więc możesz go łatwo i bez wysiłku przenosić w różne miejsca.

Specyfikacja: SteamOne Stylis ST70SB

Marka:

SteamOne

Moc:

2000 W

Para podstawowa:

42 g/min

Pojemność zbiornika:

1.2 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3707346024000