1 389,99 

Parownica Tefal Ixeo Power QT2020

Nie lubisz tradycyjnego prasowania? Prasuj szybko i wygodnie, z mocą generatora pary! Ixeo to połączenie komfortu i skuteczności. Dzięki wyrzutowi pary pod ciśnieniem 5,8 bara, o sile 90 g/min w programie podstawowym i 200 g/min dodatkowego wyrzutu pary, znacznie zwiększysz skuteczność Twojego prasowania. Moc Ixeo to 2170 Watt, co . Z takimi możliwościami nie wygra żadne zagniecenie!

Tefal QT2020 Ixeo parownica

Innowacyjna deska Smart Board może być ustawiona w jednej z trzech pozycji – pionowej, poziomej lub pod kątem 30*, co umożliwia łatwiejsze i wygodniejsze prasowanie. Jej rozmiar jest optymalny, dostosowany do koszul, marynarek i innych rodzajów odzieży, które prasujesz najczęściej. Urządzenie jest łatwe w przenoszeniu dzięki wygodnym kółkom w podstawie, które dodatkowo nie rysują podłóg.

Tefal QT2020 Ixeo stopa

Technologia Smart Protect zapewnia prasowanie bez konieczności regulacji temperatury aby była adekwatna do rodzajów tkanin. Technologia ta zapewnia uniwersalną temperaturę, bezpieczną dla każdego rodzaju tkaniny. Tefal QT2020 IXEO Power to idealne rozwiązanie też wtedy, gdy nie masz dużo czasu na prasowanie. Stopa nagrzewa się już w 70 sekund od włączenia, dzięki czemu prasujesz szybko, nie tracąc zbyt wiele czasu.

QT2020 ma spory zbiornik na wodę – pomieści jej aż 1,1l. W każdej chwili możesz go łatwo wypiąć ze stacji i wygodnie uzupełnić pod kranem. Możesz też wziąć go do ręki i wyprasować firany, zasłony, czy odświeżyć tapicerowane meble. Urządzenie zostało także wyposażone w system antywapienny, które filtruje wodę z cząstek kamienia, a to z kolei przekłada się na bezawaryjne działanie i dłuższą satysfakcję z dobrych efektów prasowania.Dzięki dogłębnemu rozprowadzeniu gorącej pary we włóknach tkanin, nie tylko wyprasujesz tkaniny, ale też odświeżysz je i usuniesz nieprzyjemne zapachy. Dodatkowo wyeliminujesz do 99,9% wirusów, bakterii i zarazków.

Specyfikacja: Tefal QT2020 Ixeo Power

Marka:

Tefal

Moc:

2170 W

Ciśnienie:

5.8 bar

Para podstawowa:

90 g/min

Para dodatkowa:

200 g/min

Pojemność zbiornika:

1.1 l

Produkt:

Parownica