999,00 

Parownica SteamOne EUMI100B

SteamOne to marka francuska, wyspecjalizowana w produkcji parownic do ubrań. Zapewnia praktyczny, łatwy w obsłudze i skuteczny sprzęt dla wymagających klientów. Marka ma spore sukcesy w produktach profesjonalnych, np. stosowanych w sklepach odzieżowych, ale swoje dobre rozwiązania stosuje też w urządzeniach do użytku domowego. Parownica do ubrań SteamOne EUMI100B posiada wszystko co najlepsze, aby pomóc Ci w walce z każdym zagnieceniem. Wyrzut pary to ilość 42g/min, a moc to 2000Watt.

SteamOne EUMI100B prasowanie

Głowica jest lekka i ergonomicznie wyprofilowana, dlatego trzymanie jej nawet przez dłuższy czas nie męczy dłoni. Płytka parowa ma 6 dysz, które efektywnie rozprowadzają parę. Płytka wykonana jest w całości ze stali nierdzewnej i ma dwa podstawowe plusy: nagrzewa się od pary, dlatego przyłożona do tkaniny wspomaga jej prostowanie oraz nie wyświeca włókien. Jej powierzchnia jest jedną z większych na rynku, dzięki czemu przyspiesza wygładzanie. Wieszak z klipsami umieszczony jest na teleskopowym stojaku, a więc możesz dogodnie regulować jego wysokość. Zbiornik na wodę pomieści jej aż 1 litr. Dzięki temu możesz wygodnie, nieprzerwanie wygładzić nawet stos ubrań lub odświeżyć wszystkie tapicerowane meble w Twoim domu. Dedykowany wskaźnik zacznie migać na czerwono, gdy woda się skończy i będzie potrzebne jej dolanie. Specjalny korek zamontowany na spodzie urządzenia pomaga usunąć nagromadzone osady i cząsteczki kamienia. Regularne odkamienianie pomoże utrzymać dobry stan podzespołów a przez to uzyskiwać zawsze solidny wyrzut czystej pary.

SteamOne EUMI100B zbiornik

Steamer SteamOne EUMI100B jest prosty w obsłudze. Wystarczy kliknąć przycisk On/Off, a grzałka od razu zaczyna generować parę. Przewód parowy jest długi i daje szeroki zakres pracy, nawet gdy wygładzasz firany i zasłony już wiszące na karniszu. Co więcej, przewód parowy jest wzmocniony w miejscu mocowania do korpusu, aby zapobiec jego wykręcaniu się i dziurawieniu. Chromowane elementy dodają powiewu luksusu – dzięki temu też Twoja sypialnia wygląda piękniej, a urządzenia nie musisz chować do szafy po skończonej pracy.

Specyfikacja: SteamOne EUMI100B

Marka:

SteamOne

Moc:

2000 W

Para podstawowa:

42 g/min

Pojemność zbiornika:

1 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3700734603993