1 529,99 

Parownica SteamOne PRO2000

Szykujesz się do pracy i zostało Ci niewiele czasu do wyjścia z domu? Nie przejmuj się – parownica do ubrań SteamOne Stylis ST70SB pomoże Ci w błyskawicznym przygotowaniu każdej kreacji. Urządzenie cechuje się bardzo krótkim czasem nagrzewania – jest gotowe do pracy po 60 sekundach od włączenia, więc możesz szybko zająć się odświeżeniem wygniecionej marynarki czy też pozbyciem się zmarszczek z ulubionego płaszcza.

SteamOne PRO 2000 prasowanie

Płytka parowa zrobiona jest ze stali nierdzewnej, co oznacza że jest w stanie zachować swoje dobre właściwości na lata. Płytka nie wyświeca tkanin. W razie wątpliwości lub podwójnego bezpieczeństwa podczas kontaktu z cienkimi tkaninami, nie musisz dociskać jej całkowicie do tkaniny, tylko zachować kilka milimetrów odstępu od ubrania. W głowicy na płytce znajduje się 6 sporych dysz, które regulują wyrzut pary. Optymalne rozmieszczenie umożliwia dotarcie do dosyć szerokiej powierzchni materiału podczas jednego przeciągnięcia głowicą po ubraniu. Steamer SteamOne PRO 2000 posiada zgrabny, praktyczny pojemnik na wodę. Możesz wlać jej aż 2.5l, co zapewni Ci możliwość długiej pracy bez częstych przerw na spacer do kranu. Dzięki temu urządzenie sprawdzi się do zastosowań profesjonalnych, gdzie często trzeba prasować duże ilości ubrań, jak również w warunkach domowych, do odświeżania różnego rodzaju tekstyliów jak firany, zasłony oraz tapicerka mebli. Przewód elektryczny jest długi na 5 m a kółka są miękkie, a więc łatwo przesuniesz go dookoła kanapy, fotela i sofy by je odświeżyć.

SteamOne PRO 2000 parownica do ubrań

Parownica SteamOne PRO 2000 ma wszechstronne zastosowani. Bezpiecznie odświeża i wygładza wszystkie tkaniny od muślinu i jedwabiu, po puszystą wełnę. Jest też odpowiedni do odświeżania zimowej garderoby, której nie można po prostu wyprać, jak np. wełniane płaszcze. Idąc dalej, możesz ją wykorzystać do modelowania kapeluszy i utrwalania ich pożądanego kształtu. Jej możliwości to także zabijanie bakterii, wirusów i roztoczy, aby tekstylia były zdezynfekowane.

Specyfikacja: SteamOne PRO 2000

Marka:

SteamOne

Moc:

2000 W

Para podstawowa:

42 g/min

Pojemność zbiornika:

2.5 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3707346021665