365,00 

Parownica SteamOne EUXL400B

Jeśli w Twojej szafie jest wiele mocno pogniecionych ubrań, to na pewno będziesz zadowolony z produktu, jakim jest parownica do ubrań SteamOne EUXL400B. Urządzenie o mocy 2000 W bez problemu poradzi sobie z różnego typu zagnieceniami. Co więcej, wytwarzanie 30 g pary na minutę sprawi, że nawet te materiały, które trudno się prasuje, będą wyglądać idealnie dzięki jej rozluźniającemu wpływowi na włókna. Model ten jest wydajny i gotowy do pracy w ciągu 30 sekund, przez co prasowanie zajmuje niewiele czasu.

SteamOne EUXL400B dodatki

Steamer SteamOne EUXL400B ma automatyczny dobór temperatury oraz dwa tryby mocy wytwarzania pary. Niższy z nich jest polecany szczególnie do wygładzania ubrań wykonanych z delikatnych materiałów. Już nie musisz się obawiać, że odzież z jedwabiu czy tiulu zostanie zniszczona przez zbytnie zmoczenie. Co więcej, urządzenie ma funkcję prasowania w dwóch kierunkach, czyli system poziomego oraz pionowego wyrzutu pary. Umożliwia to używanie parownicy do prasowania wiszących tkanin. Parownica SteamOne EUXL400B to sprzęt z dużym zbiornikiem na wodę – można jej wlać aż 400 ml. Pozwoli to na wygładzanie materiałów przez długi czas, bez przerw na jej dodatkowe uzupełnianie. Steamer wyposażony jest w elektroniczny system zarządzania, zapobiegający kapaniu i wyciekowi wody na odzież. Po prasowaniu na ubraniach nie zostaną mokre plamy. Dzięki temu rozwiązaniu masz możliwość odświeżenia również tapicerki Twoich krzeseł i kanap.

SteamOne EUXL400B ustawienia

Omawiany model zajmuje niewiele miejsca, dlatego zmieści się w każdej, nawet niewielkiej szafce oraz walizce na czas podróży. Wyposażenie dodatkowe tego sprzętu to dwie solidne nakładki do usuwania różnego typu zanieczyszczeń, butelka, mini wieszak, woreczek. Waga to 1, 4 kg. Długość przewodu sieciowego wynosi aż 2 metry – dzięki niemu wygładzanie tkanin staje się wygodne w każdych warunkach.

Specyfikacja: SteamOne EUXL400B

Marka:

SteamOne

Moc:

2000 W

Para podstawowa:

30 g/min

Pojemność zbiornika:

400 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3700734604099