219,90 

Parownica Ariete Duetto 6246

Ariete 6246 Duetto Garment + Iron to zaskakujące i bardzo funkcjonalne urządzenie łączące w sobie cechy dwóch systemów do prasowania: małego żelazka i parownicy. Jest komfortowe i intuicyjne w użyciu, a ruchoma głowica umożliwia szybką zmianę trybów pracy. Dzięki takiej wielofunkcyjności możesz łatwo i wygodnie odświeżyć i wygładzić każdą część swojej garderoby, w pionie lub poziomie. Urządzenie wykazuje moc 1000 Watt, a wyrzut pary sięga 18 g/min w trybie ciągłym.

ARIETE 6246 parownica do ubrań

Ariete 6246 Duetto posiada ceramiczną i nieprzywierającą stopę, która gładko sunie po każdej tkaninie. Funkcja IdealTemp ustawia uniwersalną temperaturę prasowania, dopasowaną do cienkiej satyny jak i grubego sztruksu. Połączenie to sprawia, że urządzenie dobrze się sprawdza w roli tradycyjnego żelazka do szybkiego prostowania zagnieceń. Nieduża waga (zaledwie 1kg) oraz kompaktowe rozmiary gwarantują, że jest ono wygodne w użyciu nawet podczas długich sesji prasowania. Parownica do ubrań Ariete 6246 Duetto została stworzona z myślą o podniesienie Twojego komfortu pracy. Zbiorniczek na wodę zmieści aż 180ml cieczy. Co więcej, jest on wyjmowany, a więc gdy poziom wody opadnie, to możesz go łatwo i bez rozlewania uzupełnić bezpośrednio pod kranem. Czas nagrzewania to około 60 sekund – lampa kontrolna poinformuje Cię kiedy możesz rozpocząć pracę. Kabel elektryczny ma długość 2,5m, co zapewnia swobodę ruchów i jeszcze bardziej podnosi komfort użycia.

ARIETE 6246 steamer do ubrań

Czary-mary, hokus-pokus, jednym szybkim ruchem przekręć głowicę, a żelazko zmieni się w parownicę! Teraz również w pionie możesz szybko pozbyć się drobnych zagnieceń i zmarszczek z tkanin, bez konieczności zdejmowania ich z wieszaka. Parownica Ariete 6246 Duetto jest bezpieczna w użyciu i delikatna dla tkanin. Dodatkowy wyrzut pary pomaga również usunąć zapachy i odświeżyć ubrania, tak ze nie musisz ich tak często prać. Dzięki dołączonym w zestawie nakładkom, masz możliwość precyzyjnego zaprasowywania kantów i zbierania paproszków.

Specyfikacja: Ariete Duetto 6246

Marka:

Ariete

Moc:

1000 W

Para podstawowa:

18 g/min

Pojemność zbiornika:

180 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

8003705117259