932,18 

Parownica SteamOne EUH2020

Parownica SteamOne EUH2020 to połączenie świetnego designu i wysokiej skuteczności działania. Urządzenie działając delikatną parą zmiękcza włókna i przywraca im naturalny, komfortowy kształt, jednocześnie eliminując zagniecenia. Ilość wyrzucanej pary w trybie ciągłym to max 40 g/min. To sporo jak na urządzenie tej klasy, dlatego poradzi sobie ze wszystkimi tkaninami, nawet grubszymi lub o zbitym splocie. Moc wynosi 1900Watt, a więc odpowiednia siła do generowania nieprzerwanego strumienia pary jest zapewniona.

SteamOne UH2020 wieszak

Parownica do ubrań SteamOne EUH2020 umożliwia niezwykle komfortowe prasowanie. Jest to model stojący, a więc posiada odpowiedni stelaż z rozsuwaną rurą teleskopową, zakończoną wieszakiem z klipsami. To na nim możesz wygodnie zawiesić ubrania i je wygładzać, a o topornej desce do prasowania zapomnisz raz na zawsze. Płytka parowa jest wykonana ze stali nierdzewnej. Mając kontakt z gorącą parą, automatycznie nagrzewa się i pomaga wygładzanie zmarszczek i zagnieceń. Bardzo duży zbiornik mieści aż 1,2 l wody – to wystarczy na wygładzenie sporej ilości ubrań, na cały tydzień. Model SteamOne EUH2020 posiada wskaźnik świetlny, który miga na czerwono, gdy zbiornik na wodę będzie pusty. W celu zwiększenia sprawnego działania i bezawaryjności grzałki, zaleca się regularne usuwanie kamienia. Proces odkamieniani jest bardzo łatwy, przeprowadzisz go za pomocą specjalnego korka od spodu urządzenia.

SteamOne UH2020 ustawienia

Panel sterownia znajduje się w korpusie urządzenia. Ergonomiczne przyciski pozwolą Ci łatwo wybrać preferowaną intensywność pary, aby dostosować się do wymagań prostowanej tkaniny. Para transportowana jest przez wytrzymały wąż, który zapewnia potrójną ochronę termiczną. Temperatura na zewnątrz niego jest niska, dzięki czemu nie poparzysz się. Końcówka przewodu jest zabezpieczona sprężyną przed wyginaniem, skręcaniem i powstawaniem przetarć.

Specyfikacja: SteamOne EUH2020

Marka:

SteamOne

Moc:

1900 W

Para podstawowa:

40 g/min

Pojemność zbiornika:

1.2 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3707346026196