861,79 

Parownica Tefal Cube by Ixeo UT2020

Nie lubisz prasować? Wysokociśnieniowa parownica do ubrań TEFAL UT2020 Ixeo Cube zapewnia wysoką wydajność i imponującą moc pary. Dzięki technologii High Pressure ciśnienie wyrzucanej pary to aż 5.8 bar, tyle co jest w stanie wytworzyć tylko generator pary! Ilość pary w trybie ciągłym to 50 g/min, a w trybie dodatkowego wyrzutu to 200 g/min. Wszystko to działa na Twoją korzyść, aby uzyskać zdumiewające rezultaty prasowania.

Tefal UT2020 parownica

Moc UT2020 na poziomie generatora pary pozwala pozbyć się do 99,99% wirusów, bakterii i zarazków za pomocą pary o teperaturze około 155*C. Para pomaga również usunąć alergeny i niechciane zapachy z domowych tekstyliów. Prasujesz i dbasz o swoje ubrania za jednym razem. UT2020 dzięki swojej kompaktowej i ergonomicznej formie pozwala na wygodne użycie w każdym miejscu, również do odświeżania firanek czy mebli tapicerowanych.

Tefal UT2020 ixeo

Lekka stopa o wadze niespełna 530g sprawia, że dłoń podczas użycia UT2020 nie męczy się za szybko. Dzięki Smart Protect nie musisz zastanawiać się jaka będzie odpowiednia temperatura do prasowania. UT2020 zrobi to za Ciebie, a Ty możesz zapomnieć o zniszczonych lub przypalonych ubraniach. Jeżeli zapomnisz wyłączyć urządzenie, Ixeo odetnie dopływ prądu automatycznie po kilku minutach spoczynku dzięki funkcji AUTO OFF.

Pojemność zbiornika na wodę 1,1 l zapewnia możliwość długiego prasowania, bez częstego dolewania wody. Możesz go wyjąć i łatwo uzupełnić wodą z kranu. Podświetlany panel sterujący poinformuje Cie, kiedy należy wypłukać zbiornik z zebranych cząstek kamienia. Rączka do przenoszenia i zasięg 4,8m sprawiają, że prasowanie oraz dezynfekcja są łatwiejsze i bardziej komfortowe do wykonania.

W zestawie została dołączona poręczna szczotka do pielęgnacji grubych tkanin i tapicerki. Dzięki niej tkaniny nie wyświecą się. Solidnie wykonana obudowa z wygodnym uchwytem i zasięgiem kabla do 3 m umożliwia łatwe i płynne poruszanie się po całym domu, w celu dezynfekcji parą wszędzie tam, gdzie jest to niezbędne.

Specyfikacja: Tefal UT2020 Cube By Ixeo

Marka:

Tefal

Moc:

2170 W

Ciśnienie:

5.8 bar

Para podstawowa:

90 g/min

Para dodatkowa:

200 g/min

Pojemność zbiornika:

1.1 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3121040082270